Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen táska lenne a legjobb...

Milyen táska lenne a legjobb holnap suliba?

Figyelt kérdés

Holnap lesz évnyitó, osztályfőnöki óra és a tankönyveket is holnap kapjuk meg. Igazából az iskolatáskám elég nagy ahhoz, hogy azt vigyem. Úgy emlékszem nem lesz annyira sok könyv. Meg utálom, ha szinte üres, márpedig egész nap szinte üres lenne.

Ugye reggel csak egy füzetet, egy tollat, iratokat, innivalót viszek, az szinte semmi.


Van egy kisebb táskám, fila edzőtáska ( [link] Ebbe pont elférnének a tankönyveim nem lenne nagy a könyveknek meg semmi.


Csak azon gondolkodom, hogy mennyire lenne furi egy ilyen táska matrózblúzhoz, szoknyához és magassarkúhoz? Bár az iskolatáskám is elég gáz ünneplővel.

Na de akkor is. Szerintetek egy budmil kék iskolatáska vagy ez?


2011. aug. 31. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Marhára irigyellek, hogy ilyen dilemmáid vannak :)

Szerintem az iskolatáskát vidd, elvégre ha nem is kapsz annyira sok cuccot, az összes nálad lesz. Könnyebb is a hátadon vinni.

Mellesleg szerintem baromi égő ez a tescos-fila táska, minden harmadik embernek ilyen van...

2011. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben egyetértek az elsővel :))

Jó neked, hogy ez a legnagyobb gondod :D

És szerintem is nagyon ciki ez a Fila mánia. Tényleg minden embernek olyan van :s

Vidd a rendes táskádat :D

2011. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mondjuk az enyém nem hagyományos fila táska, felturbúztam egy kicsit.

De akkor lehet, hogy marad a budmil. Csak olyan rossz érzés, ha kevés cucc van nálam, úgy érzem, mintha elloptak volna valamit a táskámból.. :S

2011. aug. 31. 18:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a rendes táskádat vidd.

Amúgy.. én imádom a fila táskámat, nem a homártasit, meg nem is az edzőt, hanem sima hátitáskám van.

Bár teljes fila táska szettem van, bőrönd, hátitáska, utazótáska, válltáska meg minden, de amióta mindenkinek van, szinte alig használom :D így már ciki :D

2011. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, harmadik válaszoló.

Fila hátim is van, bár én azt nem annyira szeretem, a budmil jobb:)

2011. aug. 31. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyik táskát sem vettem meg, előre tudtam, hogy ez lesz :D

Arról nem is beszélve, hogy így is horror áron adják.

Épp nemrég láttam az Auchanban Fila hátitáskát, sokkal jobban nézett ki, mint amit a pontokkal lehetett kapni, és rendes áron volt 3.000 Ft.

Szóval szerintem jó nagy átverés az egész.

Mondjuk ez a pontgyűjtős mind az...(az edényes, tányéros stb...) :D

Bocs, hogy kicsit eltereltem a témát, de már előrébb válaszoltam...

2011. szept. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem pedig naon joh ez a taska!
2011. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!