Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak fekete Fila táska gáz?...

Csak fekete Fila táska gáz? Vagy az összes Fila táska? Hátizsákra gondolok.

Figyelt kérdés
Mert én a Tescóba csak olyat láttam. Mert a Tesco-s táskákat cikizik.
2011. aug. 31. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem vérciki az összes tescos-fila táska. Ordít a tulajról, hogy ÉN IS A TESCOBAN VÁSÁROLOK ÉS IGEN, ÉN IS GYŰJTETTEM A PONTOKAT, EGY VAGYOK A NYÁJBÓL.
2011. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem feketére gondolok. csak a fekete ciki?
2011. aug. 31. 19:48
 3/18 A kérdező kommentje:

[link]

ez pl. ciki?

2011. aug. 31. 19:49
 4/18 halibel ***** válasza:

ez sztem nem gáz, mivel ilyet nem lehet tescóba venn

i :)

2011. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

ez nem.

csak a tescos :)

2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

miért lenne ciki?

nekem is fila táskám van és nekem tetszik és sz*rom le h a pontokból vettem a tescoba mert nekem tetszik ezért mindenki azt mondhat amit akar

2011. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Tudjátok az a jó ebben, hogy Fila táska és Fila márka már több mint 30 éve van és most mindenki leciki azért mert a Tescoban lehetett pontokra kiváltani, de tudjátok mit szerintem meg az a gáz h mindenki alkalmaszkodik más baromságához mert ha neked tetszik akkor hord büszkén és nem fognak cikizni.
2011. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

ez jó!

nekem is vanoldaltáskámde nemhordom. tré :D majd ha kimegy a divatból :D egyszer nem vettem fel :D

2011. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.


Én is vettem az edzőtáskáját.

Aztán ajándékba kaptam egy húzós bőröndöt

S az unokahúgomnak is ilyet vettünk suliba.


Lehet, hogy aki azt mondja gáz, azért mondja, mert mindenkin ilyet lehet látni mostanság.


De ha azt nézzük, hogy azért, hogy megvedd a hátizsákot, 33000 Ft-ot kellene kifizetned. Ha úgyis ott vásárolsz élelmiszert, s kapnál pontot, akkor miért ne.


Volt nemrégiben a tesconak tefal pontos akciója. Akkor az is ciki, ha valaki a kapott pontjait beváltja. Hisz úgyis megvennéd a tejet meg a kenyeret, csak most pontot is kapsz. S hozzáteszem, hogy beváltani nem kötelező.


Szerintem vedd meg, ha tetszik. Nekem jobban tetszik egy egyszerű sima fekete, mint egy csili-vili.

2011. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

én még nem is hallottam erről, de tény hogy mostanába eléggé soknak van Fila táskája tuti a Tesco végett.

én ezt a félét látom k*rva sok mindenkin


[link]

2011. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!