Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak fekete Fila táska gáz?...

Csak fekete Fila táska gáz? Vagy az összes Fila táska? Hátizsákra gondolok.

Figyelt kérdés
Mert én a Tescóba csak olyat láttam. Mert a Tesco-s táskákat cikizik.
2011. aug. 31. 19:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az a ciki, mikor így felbődül a nyáj és fikázzák a Tesco-s Fila táskát, mert mindenki olyat hord! Nagyszerű lehetőség volt hozzájutni a drágább táskákhoz, nyílván az okosabbak ki is használták! Szerintem az a vér ciki, aki ezt lenézi! Nyílván még soha életében nem dolgozott a pénzéért! (pl első válaszoló)Hogy lehet ilyen ostoba valaki? Biztos pont te vagy az, aki szalad a józsefvárosira címkéztetni az 500 Ft-os rongyokat! :DD Csak hogy "márkás" ruháid legyenek! :DD
2011. szept. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
én már baromira unom hogy mindenki fila táskával rohangál akár tescoból vette akár nem.tömegcucc bármilyen színben
2011. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok amit nem lehetett a Tesco -ban venni. máshol vettük és nem fekete.
2011. szept. 5. 17:30
 14/18 Klüti válasza:
2011. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2011. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
nem gáz. örülj, hogy van és jutott rá. valakinek még ennyi sem jut, még talán tecsosra se, pedig nagy szüksége lenne akár egy ilyen cikinek mondottra is. én is örülnék, ha valakitől kapnék egy táskát, mert jelenleg nekem sem telik rá. gyűjtöttem pontokat is, de mire összejött, lejárt az akció... ugyh örülj h neked jutott valahonnan, a többit meg szardle, nehogy már más mondja meg mi a jó neked! vedd fel nyugodtan és hord! :)
2011. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
NEW TESCO'S SZATYOR
2011. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert az nyilván nem egy a nyájból aki a buzás gumiórát hordja vagy a converset xD
2011. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!