Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » GOLD FILLED arany ékszerek...

GOLD FILLED arany ékszerek tartósak? Vagy idővel kopnak?

Figyelt kérdés

Teszveszen nézegettem ezeket. Jó áron vannak. Ezt írják róluk:

A GOLD FILLED ékszereket nem sima aranyozással készítik , hanem az alap fém felületét vastag arany réteggel növelik , kitöltik. TÖLTÖTT ARANYNAK HÍVJÁK.

Nos???


2011. szept. 2. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is valószínűleg távol keleti hamisítványról beszélünk amik messziről sem láttak aranyat és 4-5 kézen keresztülmegy mire te megveszed ezért a kezdeti pár száz forint helyett itt már pár ezerért adják. Ezek egy ideig szépek aztán kopik, zöld foltot hagy, a fémérzékenyek meg kiütést kapnak tőle. A valódi Gold Filled-nél se sokkal jobb a helyzet azokon is fog az idő, általában úgy 0.3-0.8 g aranyat használnak fel a galvanizálás során de az "ékszer,, így is érzékeny a környezeti hatásokra. Ezek alapján döntsd el megéri e neked az ilyesmi, hiszen pár ezer forintért már szép ezüst ékszereket is lehet kapni.
2011. nov. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:
Nekem vannak, és egyaltalán nem kopnak!
2012. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És milyen idöközönként veszed fel hogy nem kopik??
2013. márc. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Már bocsánat a hozzászólóhoz miért nyilatkozik olyasmiről amiről halvány tudománya sincs :( igen is érdemes ilyen ékszereket vásárolni és tartósak nekemp l van 10 - 12 éves fülbevalóm és karláncom is, színe nem változott nem foltos, stb olyan mint mikor vásároltam.Nemokoz allergiát akkor nem is tudnám viselni,mert az vagyok, más fémre. Nem futnak át több 100-n keresztül. A gyártó két év garanciával gyártja az ékszert, egy mosógép vagy egyéb más eszközökre csak egy év garancia van. Amúgy itt egy fórum itt szakember válaszol erre a kérdésre és ő se ír olyan elítélő, becsmérlés az ékszerrőlamit ön tesz :( [link] igen ez tény ebből az ékszerből is vannak hamisitványok mint mindenből, sajnosígy olyantól vásároljon aki megbízható. Aki több éve fent van egy oldalon, nincs elítélendő értékelés, hír róla,biztos, hogynem fog ránk sózni, egy hamisítványt.
2014. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!