Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez az új mánia hülyeség?

Ez az új mánia hülyeség?

Figyelt kérdés
Ez a Silly Bandz karkötős mánia nem hülyeség? Mit gondoltok azokról, akik hordanak ilyeneket? Nem kvás kicsit? Bocsi, de érdekelne, mert szeretnék venni egyet, sokat nem, mert az úgy egy kicsit röhejes számomra. És a fiúknak tetszik? Köszi a válaszokat! :)
2011. szept. 3. 10:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nekem is vaaan :O és nem hülyeség -.-

én imádom :DD Többet és,mint egy fém/fa/műanyag karkötő. :d

nekem most ilyen zselés van összesen 20 darab:D

2011. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
de, hülyeség, kivéve akkor, ha tetszik a viselőjének
2011. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 dirtboy ***** válasza:
87%
hány évesek vagytok,megkérdezhetem???
2011. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

"És a fiúknak tetszik?"

Egyáltalán nem érdekel, milyen a karkötőd. Nincs sem pozitív sem negatív hatással arra, hogy tetszel-e vagy sem. A személyiséged, a kisugárzásod, az értékrended, meg persze az arcod, cicid, feneked számítanak. Ezt a karkötős hülyeséget ti egymás között játsszátok le.

2011. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Tömeg cucc. Lassan mindenkinek ilyen lesz. De miért lenne k..vás? Szerintem nem az, és ha tetszik valakinek a karkötő hát akkor hordja. Ízlések és pofonok. Nekem meg sok fonal karkötőm van,mert az tetszik. :D
2011. szept. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Én imádom a Silly Bandz -eimet :))

Szerintem nem hülyeség.

Inkább ezt hordják a tinik,minthogy drogozzanak,vagy cigizzenek.

Nálunk az osztályba minden fiú nézegeti őket.Mindig azzal jönnek,hogy adjak nekik.Úgyhogy szerintem a pasiknak bejön ez az új trend.

2011. szept. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy egy karkötő hogyan lehet k*rvás????
2011. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D Na, amúgy elmentem a Müllerbe és vettem egy csomaggal, 12db van benne, és ilyen közlekedési eszközös, amúgy direkt ilyen. :D Egész jó, tetszik! ;D Csillogós, de az a kár, h nem volt benne piros. :P De amúgy ezek egy kicsit nyúlnak ugye? Mert némelyik elég szoros.
2011. szept. 3. 11:32
 9/17 anonim ***** válasza:

Én hordom, és szeretem őket. Nekem dínós van:)

Nem igazán nyúlnak, de szeretnek egy idő után levételkor elszakadni.

2011. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Off: Basszus, mennyire le vagyok maradva, még nem is hallottam erről soha. Most megnéztem google-ben, hogy mi ez. És nem rémlik, hogy valaha láttam volna ilyet valakin... Pedig Bp. belvárosában lakom.

ON: kérdező, ha tetszik, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit szólnak hozzá. Vidám, fiatalos, ha te is ilyen vagy, jól fog mutatni rajtad.

2011. szept. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!