Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a neve az ilyen típusú...

Mi a neve az ilyen típusú karkötőnek? Vagy csak van amelyik ilyen kapcsos, van amelyik másmilyen?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék ilyen karláncot aminek az egyik végén egy karika, másik végén pedig egy "pálcika" van, így lehet összakapcsolni.. Valamint a medálokat külön vehetem rá(:

Valószínű, hogy inkább ezüstöt vagy fehéraranyat szeretnék, nem bizsut. Esetleg ha valaki tud ajánlani, vagy árat mondani, hogy az ezüst vagy fehérarany mennyi lenne-szívesen olvasom(:


2011. szept. 6. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
húúú most nem jut eszembe, de van ezer ilyen bolt.... a cosmo meg ilyesmi újságok hemzsegnek a hírdetésektől.
2011. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

na első vagyok, utánanéztem neked a régi újságokban :D


van pl. a pandora, mai nem pont olyan, mint amit mutattál, de ott is te magad állítod össze a karkötőt.


Illetve van ez: [link] itt emgtalálsz mindent, árakat is :)

2011. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


ez viszont jóval olcsóbb, mint amit az előbb linkeltem :)

2011. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
avon 2500-3000 körül van a karkötő a díszek rá az nemtom. :)
2011. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, avonban én is láttam, de az bizsu(:

Ezüstöt szeretnék. Nem tudod véletlen, hogy ékszerboltban lehet-e kapni ilyen végű láncot?(: Valamint ezek nem kapcsolódnak ki könnyen?

2011. szept. 6. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Thomas Sabo- gyönyörűek a medálok,nagyon sok fajta van..:)

van bolt a Váci utcában, Arénában,Árkádban és még nagyon sok helyen ( általában nem külön van,hanem más ékszerekkel együtt)

2011. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
charm bracelet a neve. a thomas sabos a legjobb, az ezüst, de ott a láncnak nem ilyen a vége, hanem kapcsos, bár a másik végén karika van. egyébként egyáltalán nem kapcsolódnak ki könnyen a medálok, ne aggódj :)
2011. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy Thomas Sabo, de ilyet hol lehet kapni? Nem pesten élek, így sajnos nem ilyen egyszerű..:|

És nem a medálok kikapcsolódására gondoltam, hanem maga a lánc nem kapcsolódik ki könnyen?(:(ha ilyen a vége)

2011. szept. 8. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
szia, leírtam,hogy hol lehet kapni: Váci utca, Árkád,Aréna,Alle,Mammut stb..ha Pesten jársz,akkor nézz körül
2011. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!