Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért hordanak manapság...

Miért hordanak manapság fiatal lányok napszemcsit az árnyékolt helyeken is pl: buszon vagy akár metrón?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mert most az a "divat" :P
2011. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Darcy01 ***** válasza:
100%

Nekem például nagyon érzékeny a szemem, így nyáron gyakorlatilag soha nem megyek el otthonról napszemüveg nélkül. Nagyon zavar az erős fény.

A metrón le szoktam venni, de a buszon nem, mert oda besüt a nap.

2011. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Mint első írja...:D Mellé nem látod a szemét, nagyban az arckifejezését sem, így gond nékül nézhtnek le vagy stírölhetnek.

Engem amúgy nagyon idegesít, pláne ha beszélgetek valakivel és magán hagyja a napszemüveget.

2011. szept. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pontosan, sokszor ilyen lenézős elegáns öltözetű leányzók "felejtik" magukon
2011. szept. 6. 22:32
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

A buszra, villamosra ugyanúgy besüt a nap.

Engem egyszer majdnem elütött a busz, mert a szemembe sütött a nap, és annyira fájt, hogy alig bírtam nyitva tartani a szemem.


Egyébként neked ettől csökken az életszínvonalad?

2011. szept. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azért, mert oda is besüthet a nap, de aki árnyékos helyen magán hagyja az tényleg észlény. biztos élvezet lehet alig látni.
2011. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Mikor teljesen besüt a buszba azt mondom jogos, de én olyankor mondom mikor abszolút semmi fény a buszon
2011. szept. 6. 22:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Vagy a trendb.ziság miatt, vagy azért, mert megjelent egy db ránc a szemüknél, vagy épp olyan este után vannak, hogy még 2 kiló alapozás után is full karikás a szemük, és nem mernének úgy kilépni az utcára... mind2 elég szánalmas sztem. Mondjuk én pasit többször látok napszemüvegben ilyen helyeken :P.
2011. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként kiegészítő. Akkor hordod, amikor akarod. Akár éjszaka vagy télvíz idején.

Én pl. sokszor hordok kalapot minden ok nélkül, csak azért, mert jól néz ki.


Ha valakinek ez olyan stresszt okoz, hogy felrobban az agya, az már nem az én bajom.

2011. szept. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alól a fiúk/férfiak sem kivételek! Én is folyton hordom ,persze nem a metrón ,de buszon és máshol igen ,mert minek vegyem le? Tegyük fel utazok a buszon épp árnyékba vagyok leveszem elindulunk már nem vagyok árnyékba vissza veszem majd elmegyünk egy nagyobb épület mellet megint árnyék leveszem.. ha ezt csinálnák az emberek akkor meg bolondnak hinnék! Természetesen ha bemegyek egy boltba akkor én sem napszemüvegben vagyok de ott az emberek 90% leveszi és nem abban flangál!
2011. szept. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!