Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az érdekelne hogy ha porcot...

Az érdekelne hogy ha porcot lyukasztok jobban fáj, mintha nem porcot lyukasztanák?

Figyelt kérdés
mert lentebb már szúrtam magamnak,de felül nemtudom,hogy mennyivel fáj jobban...valaki tapasztalat?köszi
2011. szept. 7. 13:35
 1/5 A kérdező kommentje:
jah és füllyukasztásról van szó
2011. szept. 7. 13:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt jobban, ugyanolyannak éreztem.
2011. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a porc sokkal kevésbé fájdalmassabb, mint a bőr.

Hátrány, hogy akkor egy ideig(5, 6 hónap)nem ajánlatos azon a feleden aludni, mert reggel igencsak fáj, meg nagyon nehezen nő be.

2011. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A porc sokkal jobban fáj! Legalábbis én ezt tapasztaltam, és kb mindenkitől ezt hallom.
2011. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Aznap nem aludtam azon a fülemen, amikor kész lett, de utána már igen. Nem volt kellemetlenebb érzés, mint a friss tetováláson alvás:).
2011. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!