Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fület lyukasztok, hogy csináljam?

Fület lyukasztok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ötletek, tippek, trükkök, hisztirohamok, leidiótázás, minden jöhet. Főként az hogy hogy tegyem be a fülbevalót miután lyukasztottam, hogy érzéstelenítsem, hogyan fertőtlenítsem?
2011. aug. 3. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz. =) akkor biztos jó lesz.

és ha már így mondtad: ha magadnak akarok idióta vagy :D

2011. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem lövesd be.

Gyorsabb, fájdalommentesebb. (Viszont nem olcsóbb.)

2011. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mondjuk sehogy?
2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

ha tudsz szerezni lidocaint,akkor azzal fertotlenits,erzestelenits. Ha nem, betadine,v alkohol esetleg. Kend le a fuled is, fulbevalot is szuras elott. Olyan tut vegyel (gyogyszertar) amin akkora a lyuk,h beleferjen a fulbevalo szara. Hatulrol elore szurd, ha ez megvan, a lyukba bele a szar es hatulrol kihuz. Hatso pocok fel es kesz.

Csak arany,v orvosi fembol keszult fulbevalot hasznalj. Ha akarod 1-2 het utan -miutan begyogyul- kicsereled.

Porcot ne szurj at. A hangja is szornyu es lenyegesen jobban faj. Bajt is okozhatsz vele magadnak.

Nehany napig utana napi 2x fertotlenitsd,srandra stb ne menj addig.

2011. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha sima injekciós tűd van, akkor ne állj neki, mert azzal nem tudod normálisan átbökni, először inkább vegyél egy branül tűt, aztán utána..
2011. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne csináld otthon, a füledben egy csomó ideg van és mivan ha egyet eltalálsz és lebénulsz? erre még nem gondoltál?
2011. aug. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:25


Ez ugye csak vicc volt?

2011. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem, nem vicc
2011. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mondd el légy szíves, hogy milyen idegek vannak a fülkagylóban, mert én még nem hallottam róla, ahogy arról sem, hogy bármilyen orvosi végzettsége lenne azoknak az ékszerbolti eladóknak, ahol fülbelövést vállalnak. (Most komolyan. Nem viccelek, tényleg érdekel.)
2011. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hátömm az idegrendszert csak jövőre tanulom, szóval pontosan nem tudom, de van azt tudom.
2011. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!