Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tágitani akarom a fülem!...

Tágitani akarom a fülem! Fülpiszka pálcikávak denemmegyát. Mit csináljak? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
szoval probáltam fülpiszka pálcikával.. denemmegybele.:O probáltammég tollbetéttel de azsemegybele..mit csináljak? ti hogykezdtétek el?
2011. szept. 9. 18:29
 1/4 anonim válasza:
A fultagitas nem ilyen egyszeru azt fokozatossan kell pl elmesz egy kinai uzletbe es veszel pattintos fulbevalot ennek 2hetig benne kell lennie aztan pedig nagyobb atmerojut... es igy tovabb
2011. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársam nem akarta pazarolni a pénzét hogy mindig nagyobbat vegyen.Ezért scooby doo nevű gumi dolgot rakta a fülébe.Először 1et majd 2-t is így tovább.

De nem tudom h h gondoltad h beledugod a fülpiszkáló és akkor már is kitágul v mi? :D

Meny bizsusféle ékszereshez és kérj kezdő fültágító féle fülbevalót.

2011. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először tegyél bele piercinget, vastagabb szárú fülbevalót, vagy akármi mást, amitől a sima fülbevaló lyuknál nagyobb lesz.

Ezután én úgy csináltam, hogy ferdén elvágtam a fülpiszkálópálcikát és körömvirágkenőccsel jól bekenve beletoltam. Nem fájdalommentes, ezzel jobb ha most számolsz.

Ha van még kérdésed hallgatom.

~ egy tágítós

2011. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Az én ismerőseim ilyne színes gémkapcsokat aggattak a fülükbe mindig egyel többet.... De ne tágítsd szerintem mert igen undorító.
2011. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!