Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet venni barátság...

Hol lehet venni barátság nyakláncot?

Figyelt kérdés
Elsősorban a nyakláncok érdekelnének. Mivel 3-an vagyunk nagyon jó barátnők, ezért 3-as barátság nyakláncra lenne szükségem. Hol lehet kapni ilyesmit, és ha tudtok akkor légyszíves mutassatok képet is. Jöhetnek személyes vélemények pl: ,hogy te mit ajánlanál. A válaszokat előre is köszi! :)
2011. szept. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a plázán belül az ajándék boltban találtam:D

2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet pld. 3 fém puzzle-darabka, amik ugye összeillesztve passzolnak.
2011. szept. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

régen a girl újságban volt egy ilyen kis barátnő nyaklánc :)

két kis színes kirakó alakú izéke volt rajta és én a legjobb barátnőmnek adtam :$ :)

nekem fekete,az övé meg rózsaszín :P

ha hárman vagytok barátnők,kérdezősködhetsz a baráti körödben hogy valaki a lányok közül nem vette-e meg az újságot és megvan-e neki még a kis nyaklánc :) vagy ha van valakinek kishuga,akkor neki van-e olyana :D

13l

remélem segitettem :)

2011. szept. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a Velencei-tónál vettem még a nyáron egy 2-eset, 2 szív és rájuk van írva hogy Best friend. De gondolom nem mész el odaig.. szerintem plázákban, ékszerboltokban kapsz. ;)
2011. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az Aréna plázába láttam ilyet, egy ilyen tarka csajos boltban, ahol ilyen lila kis kosarak vannak, meg lehet venni minden kis tarka hajpántot, meg műhajat, kalapot, és ékszereket.
2011. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!