Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még valaki az országban...

Van még valaki az országban aki nem hallott a Fila táska akcióról?

Figyelt kérdés

Csak mert minden órában megkérdezi valaki mi ez a mánia.

Kérdésem komoly: van valaki aki most, ebben a kérdésben hall róla először, hogy Tesco-ban lehet kapni pontokért?


2011. szept. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. dobozban lakhatnak azok, akik nem hallottak róla. Vagy esetleg barlangban, valahol egy civilizációtól távol eső vidéken :)

De tényleg, az utóbbi mondjuk 3 hónapban nem jártak a Tescoban? Nem kaptak reklámújságot? Nem léptek ki az utcára se? Mert kb mindenhol ez a tescos akció a téma.

2011. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pl. nem hallottam róla, csak most, mert mindenki írogatja, hogy "Fila táska így, Fila táska úgy." Nem lakok barlangban, de Tescoba se járok, és reklámújságot se szoktam olvasni. Biztos láttam hirdetőtáblán vagy ilyesmi, de azokat se nagyon szoktam megnézni, szóval nyilván elkerülte a figyelmemet.
2011. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagymamám tuti nem hallott/olvasott róla. Nem mindenki van Tesco közelében, és ha lát is ilyen táskákat, nem biztos, hogy tud róla, honnét származnak.
2011. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem a nagyszülőkre gondoltam, hanem azokra, akik napont kérdezősködnek róla a gyk-n. Mert ők a netező korosztály, a fiatalok, akik ha lejjeb néznek 10 vagy 22, vagy 31 kérdéssel, megtalálják a kérdésüket, más tollából.
2011. szept. 11. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok meg hallottak róla, csak idegesíteni akarják azokat, akik ugranak is erre. Meg is érdemlik, ha ilyen hülyeségen felhúzzák magukat:D..
2011. szept. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!