Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van szinte mindenkinek...

Miért van szinte mindenkinek Fila táskája?

Figyelt kérdés
Mit szeretnek benne annyira?
2011. szept. 10. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legkisebb is számít,tesco!
2011. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
azért mert olcsó. Tavaly kezdte a MOL, ott is volt ilyen akció, ott jelentek meg először, idén meg a tesco lenyúlta, és pontokért meg lehet venni vagy hogy van olcsón. Nem szeretik az emberek, csak olcsó és elérhető. Nekem tornazsákom van pl. mert arra volt szükségem. Aránylag jó minőségű is és nem drága, szóval ezért.
2011. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nem azért de miért kell ezt a kérdést minden nap kiírnia valakinek?Nem is azért mondom h kötekedjek...

De az akció miatt van.Olcsóbban meg lehet kapni egy jó minőségű táskát.

2011. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Tesco-s pontokért lehet kapni. Nekem is van. Aztán nekem mindegy, hogy Fila vagy nem Fila, pont elférnek benne a füzeteim (oldaltáska), mikor kevesebb órám van. Szóval, praktikus. :)
2011. szept. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
tecsó rulez! XD nem rossz tasik de én hiába vettem meg akor is a dc-t használom
2011. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2011. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a válaszokat!


Az addig ok h volt ez az akció, de miért mindenki az oldaltáskát választotta? Volt elvileg vagy 15féle táska nem? Mégis ha velem szembe jön 10ember Fila táskával, abból kapásból 5nek oldaltáskája van.


Meg mostanában az a kozmetikai vagy milyen táska is nagyon elterjedt.


Miért épp ez a kettő?

2011. szept. 10. 10:56
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Ha körbe nézzel magad körül ,látod hogy sok ambernek kopintott stilusa van , semi egyedi.Például egy átlagos nő:Húszú félhoszú száraz haj,barna esetleg szőke vagy fekete,átlagos farmer ,feszes felső,hurka kilog.Converz cipő táska .
2011. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért mert olcsóbban meg tudják vetni,ebből látszik igazán mekkora a válság...én ha ingyen adnák akkor se húznék fel ilyet.Tesco nagyon le vitte a fila hírnevét ezzel az akcióval,de ugyan ezt megtudta csinálni más márkával is pl converse
2011. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

"Ha körbe nézzel magad körül ,látod hogy sok ambernek kopintott stilusa van , semi egyedi.Például egy átlagos nő:Húszú félhoszú száraz haj,barna esetleg szőke vagy fekete,átlagos farmer"

Mert milyen színű legyen a hajuk, rózsaszín? xD Különben tudok valami nagyon egyedit: HELYESÍRÁS!

2011. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!