Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudok valami nagyon olcsó...

Tudok valami nagyon olcsó parfümöt a dm-ben, vagy a rossmanban? Lehetőleg valami kislányos illata legyen. Mondjuk epres, vagy nemtudom. :D

Figyelt kérdés

Nagyon olcsó alatt azt értem, hogy max. 2000ft

nem is kell igazi parfüm legyen, hanem olyan illatos víz is jó, vagy nemtudom hogy hívják:D


2011. szept. 11. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Hannah Montana márkájúak közt van epres illatú :)
2011. szept. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A douglasban vannak ilyen gyerekparfümök, nagyon olcsók, kis csomagban, asszem 1000 ft? És van mindenféle illat, rágó, vattacukor stb. Ez kb egy hónapja volt, nem tudom van-e még, és konkrétumokra sem emlékszem, de az eladó biztos tud segíteni :)
2011. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
van a rossmanban ilyen mini parfüm, mini love, minisexy és mini valami:) az utolsónak nem tudom a nevét:) 15ml, édes, kislányos illata van, 1050Ft körül szokott lenni:) volt még a mary-kate and asley is, de szerintem az akciósba volt és elvitték már. az egy ezres volt. a minisek a kassza mögött vannak, a többi ami ilyen olcsóbb, azok a spray-k, dezodorok környékén:)
2011. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
húúú, nagyonszépen köszönöm:)))))
2011. szept. 11. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Star Nature parfüm. Tök jók. 700-1000Ft-ig vannak...rágógumi, csokis, vanillíás, vattacukros (nekem ilyen van) fahéjas,epres,rágógumis, stb....:)
2011. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!