Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan beszéljem rá a szüleime...

Hogyan beszéljem rá a szüleimet az ajak piercingre?

Figyelt kérdés

A felvételim jól sikerült, a szüleimmel rendesen viselkedek és anyukám azt mondja, hogy más korombelieknek azért lehet mert ők normálisan viselkednek, holott énis, jó egyszer-kétszer van egy kis veszekedés de tényleg nem gyakori.

Viszont továbbra sem akarnak hallani róla pedig ez nekem fontos és nem csak divatból szeretném.

Mit tegyek? Segítsetek kérlek!

Lécci ne azt írjátok, hogy sehogy mert az a válasz nem segít és abból köszönöm nem kérek.


2009. ápr. 22. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, hallani sem akartak róla, és én nem voltam olyan bevállalós, hogy ennek ellenére megcsináltassam. Csak azt nem értem, hogy miért nem engedték, mikor elviszik a picibabát kiszúratni a fülét... Mondjuk ezt én nem kérdeztem tőlük. Bár nem tudom lány vagy-e vagy fiú. Ha gondolod ezzel bepróbálkozhatsz. Lehet az is számít, hogy nekik nem tetszik és nehogy már az ő pénzükből csinálj hülyeségeket.

Másokra semmiképp se hivatkozz csak felidegesíted őket. Azt mondd el, hogy te mennyire vágysz rá, neked fontos lenne, ha attól félnek, hogy semmirekellő alaknak néznek, akkor nyugtasd meg őket, hogy manapság ez már kifejezetten divatos, fiatalos dolog és már nem ilyen negatív vélemények tapadnak hozzá úgy általában, normális a hely is ahol ilyet csinálnak, attól sem kell félniük, hogy valamit összeszedsz, szigorú szabályok vannak erre, és jól kiokosítanak majd arról, hogyan ápold míg meggyógyul. Ha nem ér ez se semmit, akkor nem tudsz mást csinálni, mint vársz. -.-


Én kivártam míg idősebb lettem, éreztem már, hogy hiába nem tetszik nekik, mégsem 14-15 éves vagyok, hogy beleszóljanak. Megcsináltattam érettségi után, aztán még egyet és még egyet, apa megjegyezte egyszer, hogy hülyén néz ki, minek az, de nem piszkál vele.

Egyébként én jól jártam, hogy nem hagyták, mert bele voltam bolondulva három olyan helybe, amit mai fejjel sose rakatnék be, viszont azokat amik most vannak simán életem végéig hordani fogom.

2009. ápr. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm =)
2009. ápr. 23. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!