Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez az új "űrmintá...

Hogy tetszik ez az új "űrmintás" divat? Itthon még nem elterjedt, de Amerikában már igen (:

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 1. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Hát... nem tudom, de ez valami borzalmasan vicces! XD :D A póló még elmegy, de az a cipő meg a többi. Szeretem a divatot,meg szeretek csinosan öltözködni, de ez pont az a határ, ahol szerintem meg kellene állnunk, nem ész nélkül kell követni a trendeket. Ha, meglátnék egy csajt ilyen magassarkúban vagy legginsben körberöhögném. :D De ez csak az én véleményem.

19 L

2011. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz, persze csak ésszel.
2011. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejön. a cipő tetszik a legjobban meg a köröm :))
2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Ezt vagy hippiken, vagy cigányokon tudom elképzelni. Tényleg inkább viccesek, mint szépek. :D
2011. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként látom hogy valaki pontozgat, úgyhogy gyors leírom, én nem pontozok le SENKIT se!:)

Amúgy szerintem is érdekes, bár őszintén szólva ez a leggings pl sok embernek biztos nem állna jól, mert hihetetlenül kövérít:DD

2011. okt. 1. 21:03
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem a póló és a köröm egész normális.de az a cipő istenem fel nem venném..lehet hogy divatos de nemkell minden divatot követni mert ez már nevetséges :DD
2011. okt. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A köröm tetszik, de a többi röhejes! xD
2011. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mo.-n is hódít már :D (fb eladósok között)


és én azért a cipőért a fél karomat *-* :Đ


21L

2011. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én közben azon agyalok, hogy szívesen beszereznék ilyeneket, mert tetszenek, de kérdés, hogy utána fel merném-e venni?:DD Amúgy már utánanéztem, és saját kezűleg meg lehet csinálni mindegyiket (:
2011. okt. 2. 13:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez már durva. :oo Én is szeretem a divatot, de ez már nevetséges. Köröm az tetszik, cicanadrág sem rossz, (de, csak este valahova lenne jó), cipő hát..:) Póló az jó. (:

De, ez az "űrminta". Ezen kiakadtam.:D

2011. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!