Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítség! Melyik szempillaspir...

Segítség! Melyik szempillaspirált vegyem meg?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon nem tudom melyik szempillaspirált vegyem meg.. segítsetek...


[link]

[link]


ez az egyik.. a Maybelline Volume Express Cay Eyes. Én most ilyet használok,és nagyon nagyon imádom.. tökéletes,hatalmas szempillákat csinál,bár nekem alapból nem kicsik.. :D egyébként 1500Ft.


[link]

[link]

[link]


a vetélytársa pedig ez a NYC termék.. amiről eddig csak olvastam,de csak jót írtak róla :) egyik barátnőmnek ilyen van és nagyon szép szempillákat csinál neki.. és én is kipróbáltam és hasonlóan jó a Cat eyes szempillaspirálhoz.

Annyi,h ennek a NYC-snek furcsa a keféje és nem az a hagyományos.. és ez egyébként 999Ft.


Segítsetek dönteni!! szerintetek melyik jobb? mik a tapasztalataitok?

előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. szept. 14. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Maybelline. Abban a márkában még soha nem csalódtam. Az NYC szerintem egy gyengébb minőségű márka, én arról több rosszat is hallottam már. Nem pont ennél a spirálnál mondjuk.

Szóval szerintem maradj a beváltnál.

2011. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!