Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik szempillaspirált vegyem?

Melyik szempillaspirált vegyem?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amitől nagyon nagy szempilláim lesznek, és nem ragad össze. Köszi.
2010. jún. 15. 19:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és ha lehet vízálló legyen, de ez nem annyira fontos :)
2010. jún. 15. 19:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem ez vált be és azt hiszem,hogy kapható vízállóban is:

[link]


Üdv!

2010. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A vízálló nem a lila?:)
2010. jún. 15. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

a-a, a vizállóba kék rajta a csík.

nekem ilyen van lilába és az nagyon jó, sokkal jobb mint ez a sárga.sokkal nagyobbak tőle a szempilláim:)

2010. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. jún. 15. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

L'oreal collagene vagy max factor masterpiece max. Ha nagyon nagy szempillákat akarsz akkor úgy használd hogy először rendesen felkened ,amikor megszáradt akkor a szempillád hátulját is húzd át kicsit ívesen,ettől lehet kicsit összetapadnak a pilláid de egy fogpiszkálóval könnyen segíthetsz rajta amígy meg nem szárad. Ezután ha megszáradt megint húzd át a pilláid elejét és hátulját,de ne a tövétől hanem csak a tetejét hogy hosszabb legyen.

Na ez így leírva elég kacifántos,de amúgy nem nehéz,max 4-5perc. Én mindíg így csinálom,és állandóan azt kérdezik hogy"műszempillád van"?

2010. jún. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is kb így csinálom, egy tök egyszerű spirállal, csak nekem 15 perc, ha fáradt vagyok. :)
2010. jún. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!