Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » összes átlátszó körömlakk...

összes átlátszó körömlakk buborékosan fest?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Azt szeretném megkérdezni, hogy mindegyik átlátszó körömlakk hagy maga után kis buborékokat néhol, elszórva.

Létezik olyan ami szinte tükör simára tud lakkozni?


Van egy karórám és valahogy meg szeretném óvni a karcolástól az üvegjét ezért azt probalnam meg hogy befestem átlátszo koromlakkal.

Kiprobaltam egy kis muanyagon egy olcso, márkátlan egyszeru átlátszo koromlakkal de nem az igazi


23/F


2011. szept. 14. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A Moyra körömlakkok nagyon jók, nekem nem buborékos az átlátszó :)
2011. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó minőség kell és ne rázd fel előtte. :D

De az üveg jócskán ellenállóbb, mint a körömlakk, szóval ami karcot hagy, annak a lakk nem lesz akadály, ellenben a garanciát, stb lehet, hogy bukod. :D

2011. szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony rétegben kell kenni, és akkor nem lesz buborékos:)
2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább olyan fóliát, amit az érintőképernyős telefonokra lehet kapni...az jobb
2011. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de az óra üvegje domború így a foliat nem tudom felrakni olyan szepen szerintem..

[link]

2011. szept. 14. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg az offért, de nagyon állatul néz ki ez az óra!!
2011. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hagytam így ahogy van...nem tudtam megoldani a fóliát mivel a domborús üvegje véget egy helyen mindig maradt egy kis összegyűrődés...probaltam hajszáritoval melegiteni h megynuljon..de nem nagyon jott ossze.


Utolso: az állat az jot vagy rosszat jelent? :)


[link]

itt egy kép róla bár ezen nem látni a domborúbb lenne az üvegje, és a színes kis kockák forognak egyet másodpercenként :)

2011. szept. 17. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, úgy értettem, hogy nagyon-nagyon jól néz ki :D végre egy FÉRFI nem ezekben a színes kis szilikon- szarokban gondolkodik... szeretem az ilyen stílusú embereket :)
2011. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!