Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Reggel amikor kifestem a...

Reggel amikor kifestem a szempillámat, akkor szép íveltek, de kb 3-4 óra múlva már nem annyira. Ezen segíthet az ha szempillagöndörítőt használok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

[link]

erre gondolsz,

ha tönkre akarod tenni a szempilládat akkor nyugodtan

2011. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen erre. de ez miért tenné tönkre a szempillát?
2011. szept. 16. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Megtöri nagyon. Nem érdemes használni :(

Inkább keress egy jobb szempillaspirált, ami tartósabb.

2011. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Nővérem vett egyszer szempilla göndörítőt. Nem használta nap, mint nap, csak ha bulizni, szórakozni ment a baráti társasággal (szóval kb. hetente 1-2x). 2 hónap alatt olyan szépen eltöredezett a szempillája, hogy az hihetetlen. Azóta ugyan meg van a szempilla göndörítő, de nem használja. Hónapokba telt, mire rendbe jött nagyjából a szempillája.


Én ricinus olajat használok a szempillámra. Gyógyszertárban lehet venni pár száz forintért. Este sminklemosás, arcápolás után fültisztítóval viszem fel a szempilláimra, úgy, mint ha spirált használnék. A ricinus olajtól sokkal szebb lett a szempillám, dúsabb hatású és kicsit talán hosszabb is, ívelt. Egészséges szép szempilláim lettek, pedig előtte rövidebb és ritkásabb is volt. Ez mellett van egy jó szempillaspirálom (oriflame-es). A sörtéjének az egyik fele a hosszú szempillák elérésében, míg a másik fele az ívelt pillák elérésében segít. Ha csak szempillaspirált használok, az is szépen kiemeli a szememet.


És a ricinus olaj ápolja, táplálja a pillákat, szóval én ajánlanám a ricinus olajat, a göndörítő helyett. Többet érsz vele.

16/L

2011. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már egy éve minden nap használok szempilla göndörítőt, nagyon meglátszik az eredménye, egész nap göndör marad a szempillám és sokkal nagyobbnak tűnnek a szemeim. Szóval én ajánlom, de elsőre csak kísérleti jelleggel, mert személy függő, hogy kinek mennyire bírja a pillája. 19L
2011. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!