Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Parfüm vagy dezodor? '6 éves...

Lee12 kérdése:

Parfüm vagy dezodor? '6 éves srác vagyok és csak dezodorom van, de ilyen illatos axe (amiket manapság lehet kapni)

Figyelt kérdés

naszóval ha befújom magam dezodor után parfümmel akkor a 2 illat keveredése nem hinném hogy jó lenne.vagyis igazából nincs parfümöm de nemtudok vegyek e vagy elég a dezodor ahhoz hogy finom illatom legyen

ha tudtok írhattok jó parfümöt és dezodort is

16 éves fiú


2011. szept. 18. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
elég a dezodor. fujj a pólódra is és jóillatú leszel. Nekem a kedvencem a csokis AXE:)
2011. szept. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy lehet a legjobb illatot hogy dezodort hónaljra fújsz csak, a legjobb ha nem olyan illatosat hanem ami kimondottam izzadásgátló. Már részekre meg parfümöt. A legjobb illatú parfüm szerintem a paco rabanne one million, de sajnos ez nagyon drága:S így nekem sincs. Kénytelen vagyok olcsóbbal beérni, de így is találni jó illatúakat.
2011. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

akkor végül is egy olcsó parfümmel egyenértékű egy illatos dezodor is

mondhattok jó dezodort vagy parfümöt

2011. szept. 18. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt a 2 illatot szeretem a páromon:

-adidas Fair play

-Fa Men 3D Energy Zone

2011. szept. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy ezeket hónaljra és mellkasra is fújja, mivel nem erős az illatuk.
2011. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!