Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok. Szempillaspirá...

14 éves vagyok. Szempillaspirál? Több lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 vagyok. Eddig még nem használtam szinte semmilyen sminket. Most meg szeretném venni az első szempillaspirálomat :) Milyet ajánlotok? Valami olcsóbbat, szóval nem 3000 Ft-osat szeretnék :) olyan 1500-2000-ig. Valami olyasmit, ami nem nagyon látszik :) és persze nem csomósít :) előre is köszi :D
2011. szept. 18. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden szempillaspirál csomósíthat ha sokat kensz fel.Szerintem nem kell olyan drága.Én is 1500-2000 közöttit veszek mindig Essence,Miss Sporty termékeket nézd esetleg meg.Én eddig olyat használtam.És az volt ha jól emlékszem 1200.Most már váltottam egy 2000-re hogy kicsit más is legyen.De a szempillaspirál kis fésűs dolgán kívül nem nagyon különböznek.Max szín és hogy vízálló e.Görbe e a fésűje,egyenes,sűrű stb.
2011. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az Essence márkát ajánlom neked, kevés pénzért nagyon jó minőséget kapsz. Én is 14 éves vagyok, én a Max Factor Xperience nevű spirálját használom, ami hihetetlenül jó, csakhát 4000 forint... De ha tényleg az első spirálod, akkor én Essence-t vennék
2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az essence szempillaspirált ajánlom én is, minden dm-ben, rossmannban tudsz venni, sokféle van és olcsók, 1000 forint körüliek.

Egyszer anya kért egy olcsóbb szempillaspirált, akkor vettem neki egy essence spirált, kipróbáltam és az egyik legjobb spirál, amit eddig használtam, pedig volt már pár:) Azóta vettem több essence terméket és tényleg jók és olcsók is.

2011. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz dönteni a szempillaspirálok közül, akkor hidd el, hogy nem a legdrágább a legjobb!

Alapozókból mindig jobb a drágább, de szempillaspirálból nem! Úgyhogy még ha ki is nézel magadnak egy drágábbat, hidd el, hogyha olcsóbbat vettél volna azzal is jól jártál volna :)

2011. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt keresd, nagyon szép nagy szempillákat csinál, ha több rétegben viszed fel, és nem csomósít. Ha egy rétegben viszed fel akkor szolíd marad. 2000 Ft alatt is meg tudod venni, ha éppen akciós.

Csak vigyázz ne a vízállót válaszd, mert nehezen jön le.

Másik lehetőség az Avontol rendelj.

2011. szept. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Sokan írtátok az Essence-t talán azt próbálom ki, mert az tényleg nem drága, és állítólag jó is :)
2011. szept. 19. 16:55
 7/10 csokissüti002976 ***** válasza:
Miss Sporty/Loreál. meg van egy Oriflame-es pirosasrózsaszin a külseje, az nagyon jó. eztjólelmondtam. :D
2011. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
artdeco! rohadtjó főleg hogy vízálló,és tényleg nem kenődik el vagy pereg le.
2011. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Maybelline Volume' Express Falsie 2000 ft, és nagyon jó :)

vagy az avon shock is nagyon jó, az is 2000 ft körüli, de van hogy nagyon le van árazva akár 1000 ft-ra is.

2011. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

én is ezt ajánlom, 1800 ft volt azt hiszem, amikor vettem. :)

14/L

2011. szept. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!