Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » NehezenSikerültÁtszurni a...

NehezenSikerültÁtszurni a bört a köldökömnél, aligLehetett a börtMegfogni is, IgyVékony is lett aKét lyuk közötti bör rész. Most meg mintha száradna a két lyuk közöttiRészen a böröm, félek h elszárad az a bör rész és elszakad. Nemtudom mitCsináljak!?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki, úgy be fog forrni a lyuk. És máskor ne legyél ilyen buta.
2011. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted,h ne legyek többet ilyen buta?hát nem én csináltam magamnak...ujra csináltatnám legszivesebben.
2011. szept. 19. 23:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, az írásmódodból azt hittem, hogy hirtelen kamaszodott gyerek vagy. Sokkal lehet itt összefutni.

Elég érdekes a helyzet, így nem igen kellett volna, hogy a pierceres nekiálljon a szúrásnak. Ezt újraszúratni nem hiszem, hogy lehet, mert a most keletkeződő heg miatt még érzékenyebb lesz sajnos a bőr:(. Köldököd alsó vagy felső részébe szeretted volna? Másik részén is ilyen rossz a bőröd?

2011. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a felsö részén,nincs rajtam semmi fölösleg és lapos a hasam,de nagyon szeretnék pc-t...mennyi idö kell h beforrjon?
2011. szept. 22. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A szúrt seb sajnos elég lassan gyógyul, és nagyon kell vigyázni, hogy ne kerüljön be semmilyen szennyeződés a lyukba, amíg be nem forr. 2-3 hetet mondanék rá, akkor már biztos begyógyul. Szerintem, ha nem olyan piercereshez mész, aki nem a pénzre hajt, nem fogja átszúrni ott megint, főleg, ha elmondod, hogy most hogy jártál. Nem tudok sajnos tanácsot adni ezügyben, több pierceres véleményét is meghallgatnám, hogy hogy lenne jó.
2011. szept. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!