Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az egyik bizsu medálom (ezüst...

Az egyik bizsu medálom (ezüst színű volt) befeketedett. Mit lehet vele csinálni, hogy megint ezüst színű legyen?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Hugyozd le.
2011. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

olyan alpári volt ez a válasz, hogy szégyen, de elnevettem magam...


Amit ezzel lehet tenni, egyébként semmi...nem nagyon lehet bizsut visszavarázsolni..mégha ezüst lenne a fogkrém, de így sajna már semmi.

2011. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, ezüstre a fogkrém jó, bizsura nemtudom használ-e...esetleg szappan még ami talán hatásos
2011. szept. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogkrém az lehet, hogy jó lenne. Dörzsöld át vele minden részen, és akkor egy darabig jó lesz. DE pár nap, vagy esetleg pár hét után ugyanígy befog feketedni.

Nekem még kiskoromról maradt fenn egy nyakláncom, nem tudom pontosan, hogy igazi ezüst, vagy csak bizsu, de ugyanígy befeketedett. Fogkrémmel átdörzsöltem, olyan szép fényes lett, hogy még csodálkoztam is :) Utána pár nap múlva ugyanolyan volt :(

2011. szept. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!