Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet örökíróval vagy filctoll...

Lehet örökíróval vagy filctollal szemet festeni?

Figyelt kérdés
A szemem alatt kihuzni a csíkot filctollal, az árt a bőrre vagy a szemre?
2011. szept. 19. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez arra emlékeztet, mikor alsós korunkban filctollal festettük a körmeinket, mert általánosban tilos volt a körömlakk.

Most komolyan sajnálod azt a 300-500 Ft-ot egy szemcerkára?

Filc az felejtős, nem is tudom hogy jutott ilyen az eszetekbe.

2011. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Káros, ártalmas a bőrre, nem véletlenül találtak ki erre normális kozmetikai eszközt. De amúgy nem lesz néhány alkalomtól bajod.
2011. szept. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neee.... Ne! Minden bajod lehet ha blemegy a szemedbe, egy szemceruza meg 200 Ft..
2011. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

ártalmas,azt nem erre találták ki.

és amúgy tényleg már 200-300 forintért is kapni szemfestéteket.

és mársészt a filctollat mégis mivel szednéd le magadról?

2011. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4%

szerintem 1-2x ha csinálod,és nem megy bele a szemedbe,akkor semmi bajod nem lesz


én régen amikor láttam hogy Christina Aguilera-nak meg egy csomó szép nőnek is a szája fölött van anyajegye,filc tollal odatettem egy pöttyöt hogy jól nézzek ki xDD


és nem lett tőle szerencsére semmi bajom :D


amúgy csak annyiból gáz hogyha elrontod,nem tudod lemosni ... max kva nehezen :)


13l

2011. szept. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó válaszoló:

Ha megkérhetlek 13 évesen "szerintem" alapon légyszives ne adj olyan válaszokat, amikkel oltári nagy HÜLYESÉGRE biztatsz másokat...


Kérdező: Nem, ilyen anyagok véletlen se kerüljenek a szemedbe, ha nem szeretnél tartós és komoly szemproblémákat!

2011. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet, más kérdés, hogy akár meg is vakulhatsz miatta.

A bőrre káros, persze 1-2 alkalomtól nem lenne komolyabb bajod, de a szemed azért más téma.

Én a magam részéről olyan szemsminket se veszek, amire nincs ráírva, hogy szemészetileg tesztelt... meg antiallergén...

Nos a legtöbb filctoll egyik fent említettről sem tud felmutatni bizonyítékot.

2011. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és mi van akkor ha szépen kihúzod a szemed és az utolsó simításnál elcseszed? Vagy épp már az elején elcseszed? Na akkor az gáz, én ha filctollas leszek akkor van hogy napokig meglátszik a helye. A szemceruzád legalább le tudod szedni és legalább arra való amire használod. (elméletileg..;)
2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogy a francba jut ilyen eszetekbe egyáltalán?

Szemed alatt ha kihúzod az tuti belemosódik a szemedbe ha pislogsz, ettől meg is vakulhatsz. De ezt már 10 évesen is tudják a legtöbben, ha meg az alatt vagy akkor ne fessed magad.

2011. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

17:16 vagyok


és akik lepontoztak,azoknak szól: nyaljátok már ki a jó édes k.rva anyukátokat,azt

köcsögök

2011. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!