Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehet örökíróval vagy filctoll...

Lehet örökíróval vagy filctollal szemet festeni?

Figyelt kérdés
A szemem alatt kihuzni a csíkot filctollal, az árt a bőrre vagy a szemre?
2011. szept. 19. 16:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
jesszus, dehogy! eszembe se jutna, hogy összeírjam a szememet filccel! Oké, egyszer-kétszer rajzolok egy szivecskét az ujjamra, meg a csuklómra de nem a szememre! Mint már páran előttem leírták, nagyon komoly bajod lehet belőle!
2011. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

kedves 13:49

10 év felett vagyok, és nemvagyok valami sminkes féleség,csak eszembe jutott ez a kérdés mert nem tittam hogy árt a bőrre és hogy komoly bajom lesz tőlle, nekünk az iskolába nincs szépség tan, és máshol/máskitől nem tudtam megkérdezni, mert nincs kitől!

2011. szept. 20. 18:13
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat az OFFért, de egy 13 éves KISLÁNY hogy beszélhet így? Gyerek vagy, a szavak jelentését sem érted! Édesanyád büszke lehet rád...
2011. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Szépségtan senkinek sincs a suliban, én anyukámtól és a netről tanultam sminkelni. Van rengeteg sminkblog csak be kell ütni google-ba, általában szépen le van írva minden, hogy mi mire való. Persze nem kell mindegyikből a legdrágábbat megvenni, de egy lánynak általában alap sminkfelszerelése egy alapozó, egy szemceruza és egy szempillaspirál. És akkor jöhet a korrektor, púder, szemhéjfestékek.

Az is jó, ha van egy idősebb barátnő vagy unokatesó, aki megmutatja hogyan kell ezeket használni.


13 éves kommentelőnek meg üzenem, hogy zsenge kora ellenére igencsak mocskos a szája, és néha jobb hallgatni, mint sületlenségeket összehordani. Vajon a szüleivel is így beszél?

2011. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Oh, a 13 éveske vette a fáradságot, és nekem még privátot is írt, hogy ne pofázzak...

Tünemény lehet ez a lány...

2011. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
oké oké!
2011. szept. 22. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!