Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem bírja a fémet a fülem. A...

Nem bírja a fémet a fülem. A szilikonos fülbevalók annyira nem jönnek be. Más ötlet?

Figyelt kérdés
Próbáltam már körömlakkal lekenni a végüket, sajnos ugyanúgy viszket kb 1 nap viselés után. Az ezüst se jobb... Nincs valami tippetek ilyesmire? Például hogy mivel lehet még lekenni? Kenegettem kenőccsel a fülemet viselés közben (patikában ajánlották), de úgyse bírtam tovább viselni...
2011. szept. 21. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek is fémallergiája van :(

Én úgy oldottam meg, hogy csináltattam egy nagyobb aranykarikát, ami ugye a fülében van és az alján egy egészen kis karika van, amibe rögzíti a fülbevalót, a csat nevét nem tudom :)


[link]


Az ilyen végűek mutatnak jól benne!

7e ért csinálták meg, és vittem be aranyat.

2011. szept. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
orvosi fémet próbáltad már? azt lehet, hogy bírná a füled
2011. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elsőre az orvosi fém is viszkethet, de hosszú távon jó. Próbáld ki.
2011. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én legalábbis orvosi fémet nem igazán találok! Pedig kerestem. Ékszerboltba van 1-2... Bizsusnál szokták ajánlani a nikkelmenteset (azt hiszem), mikor mondom az allergiát. De nekem elsőre az is bántotta. Főleg valami szép kis karikákat szeretnék, mert több lyukam is van. Ötletem sincs milyet vagy hol keressek még.
2011. szept. 21. 10:04
 5/16 anonim ***** válasza:
Arany, ezüst. Más nem nagyon működik.
2011. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Érdemes kipróbálni még a titánt.
2011. szept. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ugyanez a problémám,én hozzászoktattam a fülemet hozzá,és egy idő után már nem gyulladt be :) Persze ha allergiás vagy rá az más
2011. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem is fémallergiám van, nem bírom a bizsut. Kend át a fülbevaló szárát színtelen körömlakkal, az egy bevonatot képez és véd az érintkezéstől. nekem így semmi problémám nincs
2011. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
próbáld meg azt, hogy alkohollal áttörlöd a füled este:)
2011. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az alkoholt lehet kipróbálom majd. Viszont én hiába kenegetem a kedvenc fülbevalóimat körömlakkal, semmit nem ér! És ezt nem értem, hogy miért! Pedig jó vastagon átkentem, de feleleges volt. Mivel lehet még átkenni? Más házi praktika?
2011. szept. 22. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!