Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem bírja a fémet a fülem. A...

Nem bírja a fémet a fülem. A szilikonos fülbevalók annyira nem jönnek be. Más ötlet?

Figyelt kérdés
Próbáltam már körömlakkal lekenni a végüket, sajnos ugyanúgy viszket kb 1 nap viselés után. Az ezüst se jobb... Nincs valami tippetek ilyesmire? Például hogy mivel lehet még lekenni? Kenegettem kenőccsel a fülemet viselés közben (patikában ajánlották), de úgyse bírtam tovább viselni...
2011. szept. 21. 09:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lehet hülyeséget írok, de olyan lakk, amivel fényesítik az autót például? Erősebb mint a körömlakk, a bőrt meg nem tudom hogy bántja-e...
2011. szept. 22. 08:51
 12/16 anonim ***** válasza:
az öszes Swarovski fülbevaló vagy arany vagy orvosi fémmel készült. Persze nem túl olcsó kategória de lehet kifogni olcsóbb és szép darabokat, ezek tuti megmaradnak a füledben.
2011. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Szilikon spray? Az micsoda vagy milyen? Azzal ha lefújnám?
2011. szept. 22. 14:54
 14/16 anonim válasza:

A körömlakkot ajánlanám továbbra is, csak kitartóbban: azaz legalább 5-6 teljes réteg kell rá, ami mint a körmünkről, kopik, úgyhogy pár viselés után újra kell kenni. Nekem pár óra alatt begyullad a fülem a fémtől, de így nincs semmi panaszom.

Plusz még vettem ebayen 50 db-os ezüst (925-ös fémjelzett, erre figyelj) fülbevaló alapot pár 2 dollárért, és az összes akasztós bizsumat kicseréltem erre.

2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Lehet megpróbálom akkor azt megint.
2011. szept. 25. 13:21
 16/16 anonim válasza:

Sajnos nekem is allergiám van. Kis koromban kiderült, hogy tulajdonképpen nem bírja a fémet a fülem. Mással nem is próbálkoztunk, anyukámék vettek egy arany fülvevalót.. Évekkel később vettem egy nemes acél fülvevalót és kíséleteztem 2 héten át és.semmi baja nem lett!! :D

Úgyhogy azoknak akik nem szeretnének vagyonokat költeni drága arany fülbevalókra,ajánlom a nemes acélt. Én pl a.Mammutban vettem,az Apacsban (első emelet). Darabja kb 600-800 ft.

2011. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!