Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemöldök piercingnek...

A szemöldök piercingnek milyen hátrányai vannak?

Figyelt kérdés

Nagyon jól állna az arcomhoz a szemöldökpiercing csak picit tartok tőle. Nem tudom mennyi baj van vele. Egyik ismerősömnek asszem anno begyulladt v nemtudom..

Szoval mire kell vigyázni vele, mik a hátrányai?

Mennyire fáj az egész?

Divat még egyébként? Mondjuk az sem zavar ha nem (mert am elég kevés szemöldökpiercinget látok mostanában) mert nekem jol állna és ami jól áll tökmind1 divat v nem..

Kb mennyibe kerül? (nemesfémből mindenképpen)

Előre is köszi:)


2011. szept. 21. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Azon kívül, hogy nagyon ronda, semmi.
2011. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Azon kivul,hogy ha begyullad,akkor gusztustalan sarga trutyi jon belole,semmi.
2011. szept. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de mitől gyulladhat be?
2011. szept. 22. 07:15
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha kilöki, ocsmány heg marad utána.ismimnek begyulladt flyton a sminktől.:(
2011. szept. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Könnyen kiszakadhat.

(meg vannak a félreszúrós-idegeltalálós-megvakulós rémhírek, de azok azért szerintem nem feltétlenül igazak)

2011. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyulladás minden piercingnél előfordulhat. Ezt nehezen tudod kivédeni, ha pl. érzékeny a szervezeted. Esetleg rántástól is előfordulhat, hogy megbolygatja a körülötte lévő húst.

Én legtöbbször a kilökődéssel találkoztam. Sok ismerősömnek egyszerűen elvékonyodott a bőr és kidobta az anyagot. Árat nem tudok mondani, változó piercerek/területek között.

2011. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 darlix ***** válasza:
Nekem is volt, én 5000ft ért csináltattam és imádom. Nekem még egyszer sem gyulladt be, és semmi baj nincs vele.
2016. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!