Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna hajhoz, és zöld szemhez...

Barna hajhoz, és zöld szemhez milyen smink illik? És rúzs, vagy szájfény? Milyen szinű?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 17:57
 1/2 TijuMK ***** válasza:
52%

nekem is zöld szemem van, és eredetileg barna hajam, de most épp szőke minden esetre én a szememre általában bronz, arany vagy sötét lilát illetve feketét szoktam használni mert szerintem ezek jól kiemelik. Szájfényben illetve rúzsban szerintem, a barna hajhoz jól megy valami pirosas árnyalat, bár számít a bőr szín, nekem például elég hulla fehér, akarom mondani hófehér a bőröm úgyhogy csak halvány árnyalatokat használok, halvány rózsaszín és bézs.

remélem tudtam kicsit segíteni

2011. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nude.
2020. jún. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!