Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék szemhez, és barna hajhoz...

Kék szemhez, és barna hajhoz milyen smink állna jól?

Figyelt kérdés
hétköznapi és alkalmi smink ötleteket is írjatok lécci!
2011. okt. 17. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

hétköznapra a mindenkihez illő pasztel színek: szájfény, drappos szemhélyfesték, kihúzott szem, szempillaspirál

amúgy még nagyon jól illik a barna haj + kék szehez a zöld árnyalatú smink.

2011. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! :) szerintem hétköznapi smink legyen ilyen világosbarna vagy barackszín....tehát a szemhéjra a két szín közül valamelyiket ,de inkább a barackot.eg mondjuk szempilla spirál..haa szeretnéd akkor mindenek előtt alapozó bőrszínnek megfelelően.És ilyen bézs vagy barackszínű szájfény. Alkalminak ha nagyon extrémet szeretnél akkor kék szemhéj festék...egy kis arcpirosító rózsaszín...de ne sokat. Meg rózsaszín száj fény. Ha pedig kicsit vissza fogottabbat szeretnél akkor pedig sztem úgy sminkelj ahogy az elsőt írtam csak mondjuk erősebben kicsit. Remélem segítettem. egyébként én is barna hajú kékszemü vagyok :)
2011. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :) és lenne mégegy kérdésem. írátok, hogy a szájfényt is, de az a baj, hogy fogszabályzóm van, és szerintem a szájfény/rúzs mégjobban a számra vonná a figyelmet, ezért akarnám inkább a szememet hangsúlyozni.
2011. okt. 18. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szemedre akarod vinni a hangsúlyt akkor válassz sötétebb színeket a szemhéjadra és húzd ki a szemedet kicsit a szokottnál erősebben.Ha esetleg nem szeretnél sötétebb színt a szemedre akkor válassz élénket ami egy kissé kihívónak tűnhet. Pl:Fénylő v. csillogós kék,rózsaszín,zöld,lila,narancssárga. A citromsárgát azért nem ajánlom mert az már nagyon is kihívó és sztem nem is olyan szép.
2011. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szemhéjra barna, narancs és barackszín az isteni!
2017. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és mehet rózsaszín meg piros szájfény és rúzs egyaránt!
2017. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!