Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcba lövettem fülbevalót....

Porcba lövettem fülbevalót. Azt mondta a csajszi hogy ne forgassam, de mindenki más azt hogy forgassam. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
tegnap lövettem ki a fülem felső részén a porcot.és azt mondta a csajszi kb 2 hónapig ne vegyem ki,ne huzogassam,és ne is forgassam,csak kenegessem. de mindenki mást azt mondta hogy forgatni kell,mert különben rá nő a bőr. akinek esetleg van,tudna segíteni hogy mit csináljak akkor?:)
2011. szept. 28. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem forgasd!Ha fáj,begyulladt,gennyesedik akkor vedd ki és rakj bele másikat!Ha az a fülbevaló van a füledbe amit ráraktak a gépre és úgy lőtték bele akkor azt nagyon nehezen lehet leszedni,és inkább előtt vedd ki és rakj bele sima dugaszos fülit mint később amikor fájni fog!Tapasztalat!

:D

2011. szept. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát köszönöm :) orvosi fém van benne,de erre mindenki azt mondta hogy semmiképp se vegyem ki 1-2 hónapig,csak ha begyógyult


és még egy kérdés.. betadine-nal kellene kenegetnem,de ezt mégis hogyan?melyik részét kenegessem?:D

2011. szept. 28. 17:17
 3/7 TijuMK ***** válasza:

szia!

nekem is porcba van lőve és nekem is azt mondták hogy ne forgassam, azóta be is gyógyult. Semmi kép ne vedd ki, én forgatni is 2hét után kezdtem, és kb kivártam a 2 hónapot amíg másikat tehettem belé. Semmi gond nem volt vele, nem fájt nem gennyezett. Amúgy én alkoholt tettem rá fertőtlenítés gyanánt, tudom hogy mostanában ezek a kencék a menők, de anno 12 éve mikor a többi fülbevalómat lövettem még az alkoholt javasolták szóval én maradok a számomra legjobbnál.

2011. szept. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
húú köszi akkor lehet várok a rogatással, de csak nem lesz gáz akkor se ha forgatom..:)
2011. szept. 28. 19:03
 5/7 TijuMK ***** válasza:
nem lesz baj ha forgatod, max fájni fog, de akkor is raksz pár csepp 70%-os alkoholt vattára és ráfogod, 5 perc múlva úgy lezsibbad nem is fogod érezni
2011. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. a mellett döntöttem hogy forgatgatom, úgyis kenegetnem kell ezzel a cuccal máshogy be se tudnám kenni,és nem is fáj szóval nincs para :):D
2011. szept. 28. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak simán csepegtesd, a vatta szálai bekerülhetnek a lyukba és gyulladást okozhatnak. Én forgattam az industrial pc-m és nem volt vele gondom:).
2011. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!