Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 10 éves fiam fülbevalót...

10 éves fiam fülbevalót szeretne mindtkét fülébe. Szerintetek megengedjem neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
ezért az Általános Iskolában szólnak.kivetetik vele!
2011. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Miert vetetnek ki???Nekem is volt,es velem sem vetettek ki...szerintem semmi rossz nincs benne,ha neki tetszik.
2011. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
10 évesen volt neked is?egy fiúnak nem tudom h jut eszebe ilyen,meg mindkettöbe?már kiment a divatbol,meg tiszta lányos.
2011. nov. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem, de mikor én voltam tíz éves, még más világ volt
2011. nov. 4. 21:25
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Miert lenne lanyos??amugy nekem egy fülembe volt 2,de volt haverom,akinek mind a 2fülebe volt es tökre illett neki.
2011. nov. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

"semmi rossz nincs benne,ha neki tetszik."


Ez nagyon buta felfogás! Magyarázzam miért? És egy tíz évesnél ez több mint szomorú!

2011. nov. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
jó szülő lehetsz ha ezt itt akarod megtudni... döntsd el te...
2011. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
70%
10 éves???? Teremtõ. Ha én lennék a szülõ még egy pofon is elcsattanna hogy ilyenek mennek át az ágyán...
2011. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

10 évesen fiúk közül csak a cigányok hordanak fülbevalót.

A gyerekedet meg vágd szájon és küldd vissza legózni, mondd meg neki hogy majd 5 év múlva újra lesz tárgyalva a kérdés. Nehogymár...Ha megengeded neki jövőre mit fog kitalálni, tetoválást a hátára? Csírájában el kell fojtani ezeket a baromságokat mert különben soha nem lesz vége. 10 évesen fülbevaló egy fiúnak...Nem térek magamhoz. Szóval ne, ne engedd meg neki. Ha megteszed akkor az rólad is mint szülőről és nevelőről egy bizonyítvány. Majd ha idősebb lesz azt csinál magával amit akar, de 10 évesen...Minden értelemben gyerek még. De most komolyan nehogy már ez kérdés legyen...!!

2011. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!