Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan győzhetném meg Édesanyá...

Hogyan győzhetném meg Édesanyámat arról, hogy megengedje a nyelvpiercinget? L/17

Figyelt kérdés
18. szülinapomra szeretném az ékszert Édesanyám mégsem hajlandó beleegyezni abba, hogy nyelvpiercinget csináltassak magamnak az engedélye nélkül viszont nem szeretném megcsináltatni. Már van egy köldökpiercingem azzal ugyanilyen cirkusz volt anno és titokban megcsináltattam és elég súlyos következményei lettek ... Most hiába könyörgök Neki, ez az egyetlen piercing amire azt mondja, hogy nagyon veszélyes mert a nyelv tele van idegekkel és félt, hogy vmi komoly bajom származhat belőle. De én már átrágtam ezer internetes oldalt, kikértem szakember véleményét, megkérdeztem a barátaimat/ismerőseimet arról, hogy mivel jár/járhat ez és felkészültem rá már csak Édesanyámat kellene valahogy meggyőznöm de hajthatatlan ... :(
2009. ápr. 27. 17:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ha gondoljátok megoszthatjátok velem a tapasztalatokat akiknek van már nyelvpiercingje, szívesen olvasnék még pár biztató vagy akár "rossz" tapasztalatot is. Akár a behelyezéssel akár az utána következő napokkal/hetekkel kapcsolatban is! Előre is köszönöm! :)
2009. ápr. 27. 17:29
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy, az egy fertőzési lehetőség. Egy idő után a szájpadlásodon megvastagszik a bőr, ahogy az állandó surlódás éri. Ha sokat kocogtatod elrepedezik a fogzománcod, és Anyukád helyében én sem engedném.
2009. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

különösebben nemkell félned mert nagykorú leszel hamarosan és nemszólhat bele h mit csinálsz, abba meg még úgysem ha saját pénzedből csináltatod.


csináltasd meg nyugodtan olyan nagybalhé csaknem lesz, tudtára adod h felnőttem és hadd döntsek már én önállóan

de el is titkolhatod hisz nem nyújtogatod a nyelved előtte így nem is látná meg, bár a kezelését is megkéne odlani vhogy h ne lássa a jeleit de majdcsak feltalálod magad

2009. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Szia!Nekem is eléggé ellenezte anyum a nyelvpiercinget..elmentem megcsináltatni,és másnap megmutattam neki,hogy van!Nem haragudott,mert sejtette,hogy akaratos vok,és meglesz bármi áron is!Nekem a 1.nap fájt kicsit...de enni tudtam,mert szedtem rá a fájdalomcsillapitót,ecseteltem!3nap után már semennyire nem fájt!Sok sikert!
2009. ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó vagyok!A nyelved be fog dagadni,3cm es piercing kell bele elsőnek!ha lement a nyelved,akkor tehetsz bele olyan piercinget,amilyet akarsz!
2009. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
a meggyőzésben nem tudok segíteni.De uncsitesómnak 5-6éve van nyelvpc-je és semmi baja nincs,tetszik neki,nem lett tőle baja(:
2009. ápr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon akarsz pc-t akkor anyukáddal menjetek el EGYÜTT egy jó szalonba és ott kérdezzétek meg a piercert és majd ő megbeszéli anyukáddal. Aztán akkor csináltatod meg, amikor ő is ott lesz.

Ha gondolod előtte beszélj egy piercingessel, hogy elvinnéd az anyukádat segítsen már meggyőzni.

Ha igazán akarsz piercinget akkor nem azzal fogsz foglalkozni, hogy mennyire égés vagy mennyire nem, ha anyukáddal mész.

Szerintem nem kéne a háta mögött megcsináltatni, mert akkor sosem fog benned bízni, és lássuk be lesz is rá oka.

2009. ápr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Juj hát nagyon köszönöm szépen ezt a sok hasznos választ! :-) Az utolsó hozzászólónak: Felvetettem Édesanyámnak az ötletet de csak mosolygott :D Minden nap felhozom Neki legalább kétszer a témát, egyszer csak meg kell, hogy enyhüljön :D Egyébként nem szeretném eljátszani a bizalmát, eszembe sem jutott, hogy esetleg titokban ...

Egyébként biztos nem kell tartanom olyan "nagy" fájdalomtól a behelyezésnél? Mert igazából én ettől félek, hogy akkor esetleg nagyon fog fájni :)

2009. ápr. 28. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Lefujják spray-el és nem fogsz érezni semmit..
2009. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fújnak rá lidokaint ha nem vagy rá allergiás vagy jegelik vagy van valami spray is még. Nem fáj, 3 percbe ha beletelik. Kérdezd majd meg mivel kell kezelni és meddig és miket nem ehetsz stb.
2009. ápr. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!