Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen piercingekről egy lányon? (képpel)

Figyelt kérdés

[link] (ha mondjuk nem koponyás lenne)

[link]

[link]


2011. okt. 5. 12:19
 1/10 A kérdező kommentje:
2011. okt. 5. 12:20
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy nagy baromság főleg ott. Ha véletlenül megsérülne akkor komoly bajok is lehetnek ott van a leg rosszabb helyen.
2011. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd, hogy miért? Milyen baja lehet?
2011. okt. 5. 12:28
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem ezek a microderma vagy hogyhivjákok baromira nem tetszenek...nameg ohatatlanul beleakad az ember...ujjbol pl simán kiszakad. nyelv orr alsoajak közepe még talán a fülbe a porc(bár már azis határeset) mehetnek de ez nem tetszik
2011. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a pcket de ez kifejezetten ronda.Semmi értelme ilyenhelyre pct tenni, akkor már inkább tetováltass oda vmit.
2011. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha a nyakadon van az a pc akkor hogyan guggolsz? a rúd szétnyomja... :)
2011. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jajj nekem tetszik,de nem merném megcsinálttani félnék meg ilyenek. nem tudom de még ahogy elképzelem,hogy oda teszik megborzongok. meg akkor is ha ránézek. de ha tudnék magamnak ilyet csinálttani fájdalom nélkül,simán csináltatnék .)


15/L

2011. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ahol kép pötty van ( 3.link) az nagyon tetszik,bár én nem csináltatnék oda,de ettől függetlenül eszméletlen jó szerintem*.*

16/L

2011. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem szép, nekem semmilyen pc és tetoválás nem tetszik amugy, és nem is szeretnék sose.Am itt alig látszik, nem szép, és tényleg nem épp a legjobb helyen van :)
2011. okt. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi bajom a pc-kel, de ez (már ne haragudj) undorító...
2011. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!