Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok az ilyen pck-ről...

Mit gondoltok az ilyen pck-ről? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Most csak látványra kérdezem, nem arra vagyok kíváncsi, hogy szerinted mennyire praktikus (nyilván kevésbbé, mintha nincs ott semmi :D)


2011. okt. 6. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az első képen.

A kettőt már soknak találom.

2011. okt. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

szerintem gáz.

mondjuk én alapvetően cikinek tartom a piercingeket, tehát ha te azokat nem tartod annak ne rám hallgas :)

2011. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
microdermal*.* nekem nagyon tetszik, én is szeretnék majd;)) mondjuk nekem csak a dupla tetszik :))
2011. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A dupla az pont nem micro, hanem ilyen:

[link]

De persze meg lehet úgyis csináltatni, mint 2 microt

2011. okt. 6. 20:02
 5/16 A kérdező kommentje:
és az ilyen? [link]
2011. okt. 6. 20:05
 6/16 anonim ***** válasza:
a duplát arra értettem h két kis pötty :D amúgy nekem ez is tetszik :) meg még a hasnál, és a kulcscsontnál :)
2011. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1. kép még elmegy.. a második szörnyű ..már bocsi ,de én bírom am a pck-et ,de ez nagyon sz.r! rossz helyen van és ha itt sérülnél meg (ahol a pc is van..) nagy bajok is lehetnek.. (ez saját vélemény! )
2011. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Látványra jó, tetszik, de én nem rakatnék.

(Van köldök pc-m, volt orr-, meg nyelv pc-m, amiket "kidobott" a bőröm, begyulladt folyton + amit az utolsó ír, lehet benne vmi, a kockázat...)

2011. okt. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 csak1csajszi ***** válasza:
50%
Szerintem borzalmas,ráadásul megmarad majd a helye,és iszonyúan ronda lesz a bőröd!
2011. okt. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Nekem is van, 4 darab, de átlag helyen, ez már túl sok.

Mondjuk a te döntésed, de érdekelt más véleménye. :)

2011. okt. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!