Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A legtöbb fülbevalót pár...

A legtöbb fülbevalót pár napig bírom viselni. Van amit 2 nap után ki kell vennem, annyira viszket tőle a fülem. Mit tanácsoltok? Nikkelmentes bizsu milyen?

Figyelt kérdés
Több lyuk is van a füleimbe, de egyszerűen nem tudok mit viselni. Az ezüsttel is van problémám, bár tény hogy nem annyi, mint a kedvenc darabjaimmal, amik bizsuk. A szilikonost annyira nem szeretem... A kedvenc fülbevalóimat lekentem körömlakkal, semmi változás. Hát fújtam rá szintelen lakkot is. Így se jó. Az egyik üzletbe azt mondták, vegyek nikkelmentes bizsut. Tapasztalatok? És ha az se jó, akkor ennek mi lehet az oka?
2011. okt. 5. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Fémallergia. Nekem is az van, az én füle se bírja sokáig a bizsut. :( Én éjszakára kiveszem, vagy pár óra múlva ha elkezd fájni/viszketni a fülem. Nekem csak ez vált be sajnos. :(
2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fémallergia. Ha anyagilag nem megterhelő, és ragaszkodsz az ezüstös színhez, akkor inkább fehér aranyat vegyél.

Esetleg alternatíváról kérdezz meg egy bőrgyógyászt.

2011. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hordj fülbevalót.
2011. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na és a nikkelmentes? Azt próbálta már valaki? Mert a legtöbben ugye magára a nikkelre allergiások...
2011. okt. 6. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A nikkelmentes bizsu is jó, csak sajnos nem mindenhol lehet kapni, ill. nem minden nikkelmentes, amit annak mondanak. :(
2011. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is ez a problémám, hogy nyugodtan rámondhatják bármire hogy az... Mindenesetre lehet megpróbálom azt. Orvosi fémet se nagyon találtam, max ezeket a swarovski köveseket, de azok meg egyáltalán nem tetszenek, meg drágák is...
2011. okt. 6. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:
hordj gyogyfullbevalot,nekem is tobb lyuk van a fulemben,es szinte nem birom a vasat,de a gyogfullbevalo nagyon bevalt es egyben szep.
2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valszeg alergiás vagy. Aranyat használj, ha attól nem lesznek gondjaid, akkor biztos hogy allergiás vagy a bizsukra.
2011. okt. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy fél napnál az én fülem se bírja a bizsut. Úgy szoktam, ha nem akarom kivenni nap közben, hogy àtszúrok egy aloe vera levelet vele, mielőtt a fülembe teszem.

Nekem bejött. Tovább bírom így a bizsut

2016. nov. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!