Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Milyen természetes...

Lányok! Milyen természetes sminket ajánlotok, tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A gondom az h soha nem volt erősségem a sminkelés.Eddig csak szempillaspirált használtam,meg bronzosítót.Régebben használtam fekete szemceruzát,de az csak kisebbítette a szemem,ami úgyis kicsit kicsi:S A hajam szőke,a szemem barna és egy picit barnás a bőröm.Milyen színek illenének hozzám?

18/L


2011. aug. 27. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
a szemedet szemhéjfestékkel és cicasminkkel tudod nagyobbítani, less meg néhány sminkblogot :)
2011. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én mostanában azt csinálom, hogy felül a belső részen fehérrel húzom ki kb a közepéig, onnét pedig feketével, alul pedig szintén feketével, egyszerű és szép. A fehér részt nem fogom vissza, a belső részt teljesen fehérezem, aztán satírral halványítom. Utána az egészet összesatírozom, de csak egy kicsit, hogy azért a színek elkülöníthetőek legyenek. Néha középre még lilát, vagy kékeszöldet is teszek, ami baromi jól néz ki. Aztán alapozom az egészet, hogy ne kenődjön. próbáld ki! ;)
2011. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!