Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek nem épp modell alakjuk van? (Képpel).

Figyelt kérdés

[link]


Szóval nem az a tipikus vékony csajszi, hanem ilyesmi alakú lány, mint aki a képen van.


2011. aug. 5. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagy tévhit, hogy a férfiaknak többnyire a modell alkatú lányok jönnek be. Pont fordítva van. Senkinek sem tetszenek a vékony, kisfiús alakok, kilátszó bordák a domborodó mellek, fenék helyett.
2011. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Senkinek sem tetszenek? Hát nekem tetszenek! És nem vagyok egyedül a Földön! A magas vékony lányokat szeretem, a képen látható nőröl pedig nem gondolok semmit :D Van akinek, meg ő tetszik, tehát az emberek különböznek, mikor látjátok már be...
2011. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem ő tetszene, nem baj, hogy nem sovány, de a felsőtestéhez képest nagyon rövidek a lábai.
2011. aug. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Ezerszer jobban néz ki egy ilyen testalkatú Nö, mint valami csontsovány.

Én személyszerint még az ettöl picit husibb Nökkel is ki vagyok békülve. Imádom, ha van mit fogni.

2011. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem Kim Kardashian? szerintem ő egy nagyon szép nő! nem baj, ha nincs modellalkata! a modellek úgyis túl vékonyak, nincs mit fogni rajtuk!
2011. aug. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, Ő Kim Kardashian :)
2011. aug. 6. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez teljesen jó testalkat.nem kell modell alkatnak lenni,nem attól lesz jó alakja vkinek,hogy tipikus vékony.sőt,inkább ez az ami nőies.
2011. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ennél soványabb egy lány, az már nem szép!
2012. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!