Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon megijedtem! Ködökpierci...

Nagyon megijedtem! Ködökpiercing téma, lent leírtam részletesen. Szerintetek?!

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja lett szúratva a köldökpiercingem..Nem fáj,de még mindig gennyezik..Eddig oké.Volt hogy cserélgettem,egyszercsak azt vettem észre hogy nem tudom áttolni a piercinget,mert valami kis hártya van ott..(aztán gondoltam belülről felgyűrődött a bőr,utána át is tudtam dugni ha mozgattam..Most észrevettem,hogy a piercing alatt van egy kis bőrrész.Dugdostam a pc-t,és abban akadt meg ha lejjebb nyomtam véletlenül..Magyarul sokkal nagyobb a lyuk a hasamban,csak felül elfedi egy kis bőr ? Ma lebetadine-oztam és a piercing alatti bőr alatti rész olyan lilás(a betadine-tól)..Akkor mégis mekkora lyuk van a köldökömnél??Kb akkora az a lilás rész mint 3x a piercing lyuk...Ez mi?? Kérlek segítsetek..

Ez el fog múlni? Vagy legalábbis összenő? Fájni egyáltalán nem fáj a lyuk,de nagyon megijedtem hogy miért van..Volt már másnak is? Előre is köszönöm :// 16/L


2011. okt. 8. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem pontosan a problémát de nekem 2 piercingem van és soha hasonló nem történt.

Szerintem menj el orvoshoz vagy ha jó piercingesnél csináltad piercingeshez menj vissza most


21L

2011. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!