Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szexi szakácsnő szeretnék...

Szexi szakácsnő szeretnék lenni! (nem szex téma) Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Tehát a gyakorlati helyen nincs kikötés,hogy mit veszek fel és szeretnék valami nőies,de egyben laza(ami jó egész nap amikor pörgök)cuccot.Annyit kérnek,hogy fehér legyen.

Egyenlőre valami ülepes fehér szabadidőre,atlétára gondoltam,de ti biztos kreatívabbak vagytok:)

A rózsaszín baseball sapi már megvan,de mást is linkelhettek.Bocsi a hülye kérdésért,de nekem fontos:)


2011. aug. 26. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Az ülepes fehér szabadidő aztán qrva nőies! :) Főleg baseball sapkával! Nem golfozni mész véletlen?
2011. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ülepes nadrág épp nem nőies:D se nem szexi:D

inkább fehér farmer:) ha nem kikötés,hogy hosszú legyen akkor fehér sort,szoknya

felsőnek pedig fehér atléta, V kivágásos póló stb.

2011. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem arra a besz*arós nadrágra gondolok,rosszul fogalmaztam,mindjárt linkelek egyet:) Nem akarok feszülőset,mert azért a kényelem is fontos.Sapka meg muszáj sajnos,de jobb ötletem nincs,csak amit írtam.

De ha tudsz nőiesebbet írd le:)

2011. aug. 26. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi,csak nem csilli-villi meg persze nem D&G koppintás:)

2011. aug. 26. 20:08
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

és mondjuk ez.Csak persze azért nem ennyire csipkés,hogy takarjon is:)Mondjuk ami csak hátul csipke.

2011. aug. 26. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez nagyon itthonis kínais! ami nem baj!:D

de ha olyan akarsz lenni amit a kérdésben írtál a nadrágot inkább felejtsd el!(: a felső még elmegy(:

2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen,de olyan kényelmes..és kiadja az idomaimat:DDD
2011. aug. 26. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy rövid fehér farmersortot [link] és hozzá még a linkelt póló is megy :) és tűsarkú gondolom sajnos tabu de jó lehet mondjuk balerina cipő vagy egy csini csillogós szandi
2011. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a tűsarkú és acsilli-villi már sok lenne,de köszönöm:)
2011. aug. 28. 14:19
 10/10 T_A_ válasza:
Nem tudom milyen ez a gyakorlati hely, de szerintem egy normális szakácsruha nagyon szexin tud kinézni egy nőn. Csak tényleg bői nadrág és női kabát kell hozzá. Lehet összességében drágábbak, de jobbak!
2011. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!