Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkem legyen hallowee...

Milyen sminkem legyen halloween bulira ha porcelánbabának öltözöm? (Lent)

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, h a szemsminkem valami szép kislányos, és a szám pedig nagyon piros, és festek az arcomra egy sebet is, mintha a porcelánbaba el lenne törve. De tudom, h a szemet és a szájat egyszerre hangsúlyozni nem lehet, meg olyan kislányos sminket szeretnék, az ijesztő Lolita baba, milyet ajánlotok? És a "sebet" hogy rögzítsem, h ne kendődjön el?
2011. okt. 8. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

szerintem meríts ötletet a youtube-ról pl itt van egy

http://www.youtube.com/watch?v=SWP8Ag8n5Lo&feature=related

midenféleképpen csinálj próbasminket!

itt van még

http://www.youtube.com/results?search_query=porcelain+doll+m..

2011. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én nem gondoltam ennyire durvára, mint ami az első videóban van, csak ilyen simán piros ajkak, és a szám mellé "forradás" amit tudom, h hogy fogok megfesteni, csak azt nem tudom, milyen legyen a szemsminkem a piros ajakhoz, h ne legyen túl erős, meg kislányos legyen...
2011. okt. 8. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a szemed gyönyörű, sűrű sötét szempillákkal lenne az igazi. Valami jobb minőségű szempillaspirállal vagy esetleg műszempillával ezt el is tudod érni.

Egyszer nekem gothic minta volt az arcomra festve, azt szemeceruzával csináltuk. Ha nem nyúlsz bele, szerintem magától nem fog elkenődni, ha a sebet is ezzel rajzolod.

2011. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, műszempillát mindenképpen veszek, csak azt nem tudom, hogyan fessem ki a szemem... Kék szemem van, ahhoz a barnás árnyalatok jól állnak?
2011. okt. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!