Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megéri megvenni ezt az alapozót?

Megéri megvenni ezt az alapozót?

Figyelt kérdés
Max factor miracle touch alapozót használok most, és a minap jártam a douglasban az lenne a kérdésem,hogy megéri 11-ezer forintot kiadnom egy yves saint laurent ecsetes alapozóért,lecserélve a régi max factoromat?Vagy most különböznek valamitől ezek a drága alapozók vagy csak a nevük miatt ilyen drágák?
2009. aug. 26. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne cseréld le. Ennyiért ne vegyél alapozót. Én pl. Lorealt használok, az 4000 körül van, tökéletesen fed és imádom. Többet nem adnék ki érte.
2009. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
rondák vagytok alapozó nélkül? nem hiszem, hogy ez az igényesség, ha meg magatoknak akartok tetszeni, akkor meg olyen ocsmányok vagytok, hogy rátok se lehet nézni
2009. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem ilyen ostoba véleményre voltam kiváncsi,miért akarnék magamnak tetszeni,mert megkérdeztem megérné-e megvennem a drágább alapozót? Válaszod alapján neked van magaddal problémád tán bűn ronda vagy? Nem baj mostmár tudom,hogy csak az használ alapozót aki ocsmány köszi a felvilágosítást!
2009. aug. 26. 23:07
 4/7 A kérdező kommentje:
ja első válaszoló köszi,akkor nem cserélem le:D
2009. aug. 26. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem se csereld le, en vettem egy clinique alapozot es abszolut nem jobb mint az elozo kommersz alapozom. Ellenben arra is allergias vagyok!


Marad a Kryolan! Legjobbab, nem horror aron van, nem vagyok ra erzekeny.

2009. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
De pofán vágnám ezt az ocsmányozós véleményt írót! Az összes színészen, modellen van alapozó, a TV-ben mindenkin van, így mi, átlagemberek is használhatunk néha!!! A kérdésedre válaszolva: nem éri ilyen drága cuccokat venni, csak a pénzt dobod ki rá. Egyszer volt lehetőségem ilyen 10-20ezres hiperszuper alapozót kipróbálni, de ezzel az erővel maszkot is húzhattam volna, olyan hatása volt. Komolyan rosszabb volt, mint egy középkategóriás Astor. Ami bevált és természetes hatású, azt válaszd!! Azzal érzed magad jól.
2009. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne csereld le, nekem is van miracle touch alapozom es nagyoon jo.:)) szerintem nem igen tud tobbet egy 2-3*annyiba kerulo alapozo...:D

Amit en meg szeretek a Maybelline satin liquid..vagy mi a neve...nekem az a kedvenc.:) es nyar elejen 800ert jutottam hozza az en szinemhez..mar banom hogy nem vettem 2t..:(

2011. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!