Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szemhéjtust mivel lehet...

A szemhéjtust mivel lehet lemosni?

Figyelt kérdés
Még nem festettem magam vele, ezért kérdezem, hogy majd le tudjam. Gondolom sima vízzel nem nagyon jön le.. 15/L
2011. okt. 13. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet kapni ilyen nedves törlőkendőket(pl.popsitörlő) azzal is le lehet szedni szépen.

meg vannak ilyen folyékony sminklemosók.

vagy ha nincs otthon egyik se akkor testápoló vagy valami ilyesmi krémmel is lehet szükség megoldásként de vigyázz,hogy ne menjen a szemedbe.

2011. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2011. okt. 13. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válaszban minden benne volt, én annyival egészíteném ki, hogy nekem pl van olyan tusom, ami nem vízálló, mégsem jön le csak olyan smink lemosóval ami vízálló festékeket is leszedi.
2011. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, mentek a zöldek.
2011. okt. 13. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sima vízzel is le tudom mosni (minőségi tus).
2011. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!