Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aknenormin gyógyszert szedek,...

Belushka kérdése:

Aknenormin gyógyszert szedek, a gyógyszer szedés mellet ihatok-e alkoholt? (Nem úgy gondolom, hogy este beveszem a gyógyszert és elmegyek berúgni. , hanem mondjuk 1-2-t sört vagy almabor iszok. ) Vagy az alkohol minden mennyiségben kivan zárva?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg az A vitamin tartalmú készítményeket, ételeket kell szigorúan kerülni, illetve a napozást, uv fényt. Úgy gondolom 1-2 sör teljesen nyugodtan belefér.
2011. aug. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
reggel vedd be a gyógyszert és este nyugodtan ihatsz lájtos alkoholos italokat, de csak módjával azzal is.
2011. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem jobban zavart amikor azt szedtem, hogy nem lehet normálisan szőrteleníteni mellette, mert mindennek a nyoma meglátszik a bőrön. :( Amúgy szerintem néhány sört megihatsz.
2011. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek !!
2011. aug. 15. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azért tényleg nagyon ritkán még ilyen 2%-os citromos söröket is, különben kivetetheted az egyik tüdőlebenyed, hogy elférjen a májad. :D Amíg rendben van a májfunkció, addig oké. De az alkoholtól ronda lesz a bőr! :P
2011. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha szedem ezt a gyógyszert, és iszok mellé alkoholt, akkor gyorsabban nő a májam ?! :O :dd Ha így van akkor szerintem a gyógyszer szedés alatt nem iszok egy korty alkoholt sem !: )
2011. aug. 15. 15:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát elég lórúgás ez a gyógyszer a májnak, azért kell legalább 2havonta vérvétel mellette, van, hogy fel kell függeszteni a szedését. De ha rendszeresen nézik a májfunkciót, akkor azért a májnagyobbodásig nem jutsz el. :D
2011. aug. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. aug. 15. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!