Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tust vegyek? (Kérdésed...

Milyen tust vegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Eddig kb egy 4 éves avonost használtam, de most nincs a katalógusban ilyen. Ez még ha 40 fokban futottam, akkor se kenődött el.


Szeretnék ilyet, ami tényleg nem kenődik el, illetve nagyon fekete, nem csak olyan sötétszürke..


2011. okt. 17. 16:57
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


36. oldalon legalul van a katalógus egyetlen tusa... Ezzel milyen dolgozni? Nekem eddig olyan mártogatós volt, és tökre szerettem.. Ezzel milyen?


Vagy keressek más márkát?

2011. okt. 17. 17:03
 2/3 anonim ***** válasza:
próbáltad már a zselés tust? nekem az nagyon bejött. nem kenődi el , könnyű felvinni, szép fekete. essence-es nem is drága.
2011. okt. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, és nagyon jó. Sosem kenődik el. Ez is zselés amúgy, csak szemceruza formájú és így nekem könnyebb a felvitele.
2011. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!