Fake nyelc piercing?

Figyelt kérdés
Igazit nem csináltathatok, mert keresztér van a nyelvemben de láttam már több videót ahol lehet ilyen hamis nyelv piercinget csinálni. Itt van egy videó ahol köröm ragasztót használ a csaj, azt szeretném tudni, hogy nem gáz ha köröm ragasztót használok? Nem mérgező? http://www.youtube.com/watch?v=FCDQo8cINR0&list=FLj0Y4pj5Wvu..
2011. okt. 17. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem próbálkoznék vele a helyedben.

Már csak azért sem, mert a körömragasztó szaga, állaga, tulajdonságai megegyeznek a pillanatragasztóéval, szerintem nem véletlen:-S

2011. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ez gáz..

egyrészt rohadtul nem egészséges, azt a ragasztót lenyeled

másrészt, a nyelv folyamatosan mozog, ha beszélsz, eszel, iszol, szerintem fél órába se telne bele, hogy elengedjen a ragasztó, és már le is nyelted

még a videóban is azt írják, hogy ne próbáld ki...

2011. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Sztem ez a fake piercing dolog nagyon gáz..:D Egyszerűen szánalmas..

Inkább csináltass máshová..;)

2011. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bazz... Tudsz angolul? És végignézted a videót?

Ugyanis a csaj leírta, h nem ajánlja kipróbálásra, mert ez egy rossz ötlet, és ha vkinkek van JÓ ötlete fake piercingre, írja meg neki.

A körömragasztó pedig nyilván mérgező, és a videón szereplő csaj is egy idióta. Ezen kívül nem hinném, h lenne megoldás a problémádra.

2011. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem kell hülyének nézni, h nem tudok angolul mivel franciát tanulok és nem angolt ;)

azért köszi a válaszokat. :)

Vkinek valamilyen ötlete? :P

2011. okt. 18. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne ! Gáz és egészségtelen !
2011. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Elég régi a kérdés, de tessék:

[link]

Le van írva hogy hogyan kell használni, de vigyázni kell hogy nehogy lenyeld.

2019. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!