Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fog fájni egy piercin...

Mennyire fog fájni egy piercing az ajkamba?

Figyelt kérdés
Még nem döntöttem el teljesen, de egyre jobban foglalkoztat, hogy piercinget lövetek az ajkamba mert az olyan jól néz ki. Ilyen karikát a szám végébe alulra. Én úgy közepesen tűröm a fájdalmat, tehát egy injekciót még kibírok hameg odáig eljutok akkor az egészet, de szeretném tudni, mire számítsak. 10-es skálán mennyire fog fájni és utána meddig kell vele vigyázni, hogy nehogy elfertőződjön? Minden tapasztalatot meghallgatnák. (lány vagyok egyébként)
2011. okt. 22. 05:54
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Fiú vagyok, nekem pár éve volt, de kiszedtem, mert zavart. Vissza kellett csavarni mindig, nekem nem jött be. Nem vészes egyébként, egy oltás sokkal kellemetlenebb, vagy tetováltatni:).Nekem két hetet mondtak még a gyógyulásra, ha jól emlékszem. Alkoholt inni, cigizni nem szabad a gyógyulás ideje alatt, de egyiket sem csináltam, ezzel nem volt gondom. És azt hiszem, tejterméket sem. Pár hét után- ha begyógyult-, lehet karikára, vagy másra cserélni.
2011. okt. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi! Én sem alkoholozom se nem cigizem, úgyhogy ezzel nekem sem lesz gondom. :)
2011. okt. 22. 07:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy picit kellemetlen, de teljesen elviselhető. Nekem mindenféle érzéstelenítés nélkül szúrták. Utána a teljes begyógyulásig (ami változó) nem ehetsz semmiféle tejterméket, fűszerest, nem ihatsz alkoholt és nem dohányozhatsz. Az orális szex is kerülendő, valamint az elég cukros ételek. (gondolok itt mondjuk valami cukorbevonatosra vagy nyalókára, savanyú gumicukorra)

Nekem még fel sem dagadt nagyon, éppen hogy csak, mindig megkérdezték, hogy mikori, hogy nem duzzadt. (:


Viszont!

Ha csak azért kell, mert hú dejól néz ki és 1-2 hónap múlva megunod, akkor ne tetess, mert csak megfogod bánni.

Nekem idén decemberben lesz egy éve, hogy szúrattam, imádom, sokszor már észre sem veszem, szinte megijedek, hogy hol van (pedig ott van! :DD) és még a fogorvosom is jól eljátszik vele, egy-egy kezelés alkalmával :DDD


17/L

2011. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 10-es skálán kb 4-es fájdalom, nem hívnám fájdalomnak. Amúgy 4-5 nap múlva nyugodtan ehetsz bármit, persze azért ne vedeld a tejet :) én 2x szúrattam, mert zavart, muszáj ki vennem.
2011. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dackyy válasza:
86%
Nekem majdnem 3 hónapja szúrtak egy ajak pc-t háznál, szúrás utáni nap volt buli, ugyanúgy ittunk, cigiztünk, mint előtte és nem volt semmi baj vele, picit a vodka csípett xD de ennyi, és két hét alatt meggyógyult simán, az egyetlen gondom az volt, hogy a patkó szára nagy volt és zavart a bogyó :D de tényleg semmi gond nem volt vele :)
2013. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%

Igaz régi de nem bírom ki... :D

akit nagy valószínűséggel zavarni fog: NE SZÚRASSON

aki fél a tűtől: NE SZÚRASSON

és még sorolhatnám :) ha valaki piercinget akar, az vagy megáll egynél, és 1 év után kiveszi, vagy "teliszúratja" magát :D

apropó: csak azok lövik akik analfabéták, azokat illő kerülni, de jó messzire :3

2014. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Utolsónak: Marhaság... Mi az, hogy aki fél a tűtől ne szúrasson?! Teljesen logikátlan... Mikor a bőrgyógyásznál mondtam, hogy rosszul vagyok a tűtől, kiröhögött, hogy akkor hogy tetováltattam.. Más élethelyzetek. Vérvételen is ugyanez. Nem kell néznie meg ne parázzon rá. Nem az a kérdés, hogy fél-e a tűtől vagy sem.
2015. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!