Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline volume express...

Maybelline volume express colossal cat eyes szempillaspirál?

Figyelt kérdés
ez inkább hosszítja vagy dúsítja a pillákat? tudtok olyan jó spirált ami műszempillahatású, vagy nagyon szépen hosszít?
2011. ápr. 4. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagy szar..ez csak olyan pillákra jó, amik eleve dúsak, az átlagra nem, túl távol vannak a sörték.

Viszont vettem egy Astor Colossal big and beautiful falsh las spirált, ezt a lila dobozos, görbét, amit a Heidi Klum reklámoz és azt kell mondjam, meglepően jó. Nagyon jó, sűrű keféje van és nagyon jó puha, nem kenődik, egész nap bírja, nem jön le az első esőcsepptől.Megérte.Olyan jó,mint az Art Deco All in One díjnyertes spirálja.

2011. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem pont az a bajom, hogy nagyon dús, de rövidkék :) akkor ez hosszabbít? amúgy arra az astorra gondoltam amit írtál, h azt kéne megpróbálnom :))
2011. ápr. 4. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megvettem. Jó-jó, de azért nem vágom magam hanyatt tőle. Inkább csak hosszabbít. Talán ez után én is beruházok egy Heidi Klum-os szempillaspirálra.
2011. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Hát nekem annyira nem jön be..:/

A sima colossal sokkal, de sokkal jobb!:)

Műszempilla hatást meg szerintem nem igen lehet elérni egyikkel se!:)

Viszont a ricinus olajtól nől a szempilla, ha bekened esténként!:) Keressél rá neten!:)

Az az ASTOR-os szempilla spirál amúgy mennyibe került?:)

2011. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az Astoros 2100 ft, de én az 51%-os kuponom beváltottam rá így csak a fele és annyit nagyon megért.Már használom pár napja, meglepően jó.

Az az igazság,hogy kivételesen nem volt ott az őr és mivel utálom már,hogy veszek egy drága spirált és rossz, most kicsavartam az összeset, ami érdekelt és meglepő dolgokat találtam.

Pl hogy a Loreal Million lashes, mekkora egy ratyi ! Már mikor kihúztam tiszta csomós colt és a keféje is elég hitvány.Ugyanezt láttam a Maybelline Cat eyes-nál is, meg egy 200 ft-os Manhattan spirálnál is.

Azok a legjobb spirálok, amik a régifajta dús sörtéjűek, de ehhez kell még,hogy a festékanyag is jó legyen.

Az essence spirálokban csalódtam akkorát!! Van amelyiknek jó a keféje de olyan szar a festéke,hogy folyik össze vissza ezmiatt nem lehet rendesen felkenni.

Az Astoré volt a legjobb,mikor kihúztam már láttam, jó dús kefe, sehol csomós festék, csak jó lehet:-)

2011. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
..bocsi..50 százalékos kupon
2011. ápr. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi én is s kuponnal vettem asort tegnap de nem annyira jön be :S nem tudom, tul sok a pillám v nem tudom és nekem tul sürü a sörte :D majd begyakorlom hogy lehet ebből jot kihozni :D
2011. ápr. 11. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!