Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó minőségű, vízálló szemceruz...

Jó minőségű, vízálló szemceruzát hol találok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Baráti áron keresek (3 ezerig lehetőleg) jó minőségű szemceruzát, ami nem kenődik el 1-2 csepp víztől, könnytől. Ezenkívül olyan alapozót szeretnék, ami jól fed, de nem káros a bőrnek.
2011. szept. 14. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Essence-nek van nagyon szép színű vízálló szemceruzája, a Sun club termékcsoportban. Én még láttam a rossmannban nemrég. alapozóból szintén az Essence nekem az volt. aztán vettem egy másik fajta alapozót és messze nem fed annyira jól mnit az Essence. ez a kettő 3E-ből tutira kijön
2011. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Avontól a csavarós szemceruzák, már van mindenféle színben, az ára 1000Ft-ig terjed,de nagyon sokszor akciós!:) Én ezt használom már több éve és ez vált be a legjobban! :)
2011. szept. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Douglasba vannak a legjobbak:))
2011. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Avon szemceruza. Most pl 900 Ft, nagyon jó, tartós, azt hiszem 5 vagy 6 féle színben van.
2011. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!